• Informacje na temat:

  kto to jest radosław majdan

Artykuły na temat: kto to jest radosław majdan
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: już wiadomo, jaki sekret skrywali!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) przez długi czas starali się to utrzymać w sekrecie. Jeden z tygodników zdradza ich tajemnicę! Czyżbyśmy właśnie dowiedzieli się prawdy o ich nowym projekcie?

 • The Trash: Radosław Majdan zapowiada debiutancką płytę

  Kariera muzyczna byłego bramkarza reprezentacji Polski nabiera rozpędu. W 2014 roku ukazać ma się album zespołu The Trash, w którym Radosław Majdan jest gitarzystą. Obecnie trwają pracę nad debiutanckim materiałem.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan rozejdą się?! Tak przewidziała im wróżka

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.)?) jest żywiołowa, ale Radek Majdan (44 l.) potrafi sobie z tym radzić. Czy tę namiętnie kochającą się parę coś może rozdzielić? Wróżka, którą o zdanie spytali dziennikarze „Twojego Imperium” uważa, że tak. Co to może być? Jaką przyszłość im przewiduje?

 • Majdan i Szwed w piwiarni

  Powstaje nowy talent show "Ekipa na swoim", który będzie można oglądać w telewizji Polsat od 30 kwietnia.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do rozłąki!

  ...charytatywny mecz. Kiedy piłkarz pakuje walizki, jego narzeczona cierpi. Małgorzata jest ponoć nadal chorobliwie o ukochanego zazdrosna. "Przed wyjazdem musi Małgorzacie dokładnie przedstawić cały(...) l.), oraz dziadkami. Narzeczeni będą więc mogli upajać się sobą do woli. Kto wie, być może nawet efektem tego będzie tak upragniona córeczka?

 • Doda pożegnała Radka

  Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.

 • Wielkie zmiany w życiu Rozenek i Majdana! Kto by się spodziewał!

  Młodziutka Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (18 l. z hakiem) i jej ukochany Radzio szukają wygodnego, przestronnego domu dla swojej rodziny, którą planują wkrótce powiększyć. Nie do wiary, obok kogo postanowili zamieszkać...

 • Koniec bajki Dody

  W czwartek, 22 listopada, nastąpi definitywny koniec najgorętszego małżeństwa show-biznesu, czyli Doroty Rabczewskiej (23 l.) i Radosława Majdana (35 l.).

 • Radosław Majdan spełni marzenie Małgosi? Jednak będzie dziecko?!

  Być może rehabilitacja po niedawnej kontuzji, jakiej doznał Radosław Majdan (46 l.) i relaks w domu zaowocują tym, o czym od dawna marzą?

 • Europa żyje rozwodem Dody

  Jak się okazuje, rozstanie Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana to gorący temat nie tylko w polskich tabloidach...

Zdjęcia na temat: kto to jest radosław majdan
Dyskusje na temat: kto to jest radosław majdan