• Informacje na temat:

  kto to jest radosław majdan

Artykuły na temat: kto to jest radosław majdan
 • Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła zabawną wpadkę. Wszystko nagrał Radosław Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.?) wraz z rodziną wyjechała na wakacje. Korzysta ze słonecznej pogody i zażywa kąpieli w basenie. Podczas jednej z nich zaliczyła zabawną wpadkę! A to nie wszystko...

 • The Trash: Radosław Majdan zapowiada debiutancką płytę

  Kariera muzyczna byłego bramkarza reprezentacji Polski nabiera rozpędu. W 2014 roku ukazać ma się album zespołu The Trash, w którym Radosław Majdan jest gitarzystą. Obecnie trwają pracę nad debiutanckim materiałem.

 • Radosław Majdan i Gosia Rozenek-Majdan skrytykowani! Poszło o zdjęcie w łóżku!

  Małgorzata i Radosław Majdanowie są małżeństwem już od trzech lat! Z tej okazji w stronę zakochanych spłynęło wiele gratulacji i życzeń, za które para postanowiła podziękować. Zdjęcie zamieszczone przez piłkarza, będące ilustracją jego słów, spotkało się jednak z dość zróżnicowanym odbiorem. Co było tego powodem? Sprawdźcie!

 • Majdan i Szwed w piwiarni

  Powstaje nowy talent show "Ekipa na swoim", który będzie można oglądać w telewizji Polsat od 30 kwietnia.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: już wiadomo, jaki sekret skrywali!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) przez długi czas starali się to utrzymać w sekrecie. Jeden z tygodników zdradza ich tajemnicę! Czyżbyśmy właśnie dowiedzieli się prawdy o ich nowym projekcie?

 • Doda pożegnała Radka

  Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan rozejdą się?! Tak przewidziała im wróżka

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.)?) jest żywiołowa, ale Radek Majdan (44 l.) potrafi sobie z tym radzić. Czy tę namiętnie kochającą się parę coś może rozdzielić? Wróżka, którą o zdanie spytali dziennikarze „Twojego Imperium” uważa, że tak. Co to może być? Jaką przyszłość im przewiduje?

 • Koniec bajki Dody

  W czwartek, 22 listopada, nastąpi definitywny koniec najgorętszego małżeństwa show-biznesu, czyli Doroty Rabczewskiej (23 l.) i Radosława Majdana (35 l.).

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do rozłąki!

  ...charytatywny mecz. Kiedy piłkarz pakuje walizki, jego narzeczona cierpi. Małgorzata jest ponoć nadal chorobliwie o ukochanego zazdrosna. "Przed wyjazdem musi Małgorzacie dokładnie przedstawić cały(...) l.), oraz dziadkami. Narzeczeni będą więc mogli upajać się sobą do woli. Kto wie, być może nawet efektem tego będzie tak upragniona córeczka?

 • Europa żyje rozwodem Dody

  Jak się okazuje, rozstanie Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana to gorący temat nie tylko w polskich tabloidach...

Zdjęcia na temat: kto to jest radosław majdan
Wideo na temat: kto to jest radosław majdan
 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

Dyskusje na temat: kto to jest radosław majdan