• Informacje na temat:

  kto to jest słoik

Artykuły na temat: kto to jest słoik
 • Słoiki

  Hubert (40 l.) pochodzi ze Zwolenia, małej miejscowości w mazowieckiem. Jest cenionym przez wszystkich glazurnikiem. Jego przyjaciel, Franek (42 l.) proponuje...

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • Słoiki

  ..., który pod wpływem alkoholu wyjawia Radkowi i Kasi prawdę o tym, że on i jego siostra pochodzą z bardzo zamożnej rodziny. Pewnego dnia Monika dostaje maila na portalu społecznościom. Jego autorem jest(...) jest wsparcie finansowe, a on nie ma, jak ani skąd. Monika wzruszona jego zaangażowaniem i uczuciem do chorego ojca decyduje się wyciągnąć potrzebną kwotę z lokaty, założonej przez rodziców. Po...

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • "Słoiki": Nowy serial paradokumentalny od 7 marca w Polsacie

  Wiosną na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial paradokumentalny "Słoiki". Są to prawdziwe historie ludzi, którzy chcieli swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji. Czasami przypadkowo, bardzo często z zaplanowanym ważnym celem, postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie, żeby próbować realizować marzenia w stolicy. Poznamy pełne emocji i wzruszeń historie...

 • Jaki jest smak wakacji?

  - Łóżko i stół to dwa najważniejsze sprzęty w życiu człowieka. Tu się wszystko zaczyna i wszystko kończy - mówi Robert Makłowicz, dziennikarz, pisarz, krytyk kulinarny i podróżnik. - A wakacje smakują miejscem, w którym się jest, bo w wakacje więcej czasu poświęcamy na przyjemności, a jedzenie należy do przyjemności - dodaje.

 • "Jestem, bierzcie mnie"!

  Bogusław Kudłek najlepiej czuje się w roli... kameleona. I to widać - aktor nie jest już tym samym papuśnym chłopcem, jakiego pamiętamy sprzed siedmiu lat z "Egzaminu z życia".

 • To nie był film!

  "Pokaż kotku, co masz w środku" , reż. Sławomir Kryński, Polska 2011, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 25 grudnia 2011 roku.

 • Dzień pełen wrażeń i zajęć

  ...- Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje - uważa Bogdan Kalus. Obowiązki sprawiają, że Hadziuk z "Rancza" nie może sobie pozwolić na leniwą pobudkę.

 • Rebelangels zmieniają nazwę

  Erik Hagsted i Roger Svensson, czyli wokalista Legion i basista B.War, byli muzycy szwedzkiego Marduk, poinformowali o zmianie nazwy swojego nowego projektu, z Rebelangels na Elizium. "Stara nazwa niezbyt pasowała do muzyki, którą dziś gramy" - wyjaśnili mieszkający od kilku lat w Los Angeles Szwedzi.