• Informacje na temat:

  kto to zaprojektował

Artykuły na temat: kto to zaprojektował
 • Olga Tokarczuk zada szyku na wręczeniu Nobla w sukni Baczyńskiej. Wiemy, kto zaprojektował jej drugą kreację!

  .... Autorka "Ksiąg Jakubowych" postanowiła sama pochwalić się, kto uszył dla niej suknię. Padło na ulubienicę polskich gwiazd, czyli Gosię Baczyńską.  Jej talentowi swego czasu nie oparła się nawet...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Małgorzata Rozenek zdradziła, kto zaprojektuje jej suknię ślubną. Zaskoczenie?

  Ślub Małgorzaty Rozenek (26 l.) i Radosława Majdana (43 l.) planowany jest na jesień. Wiemy już, kto zaprojektuje suknię ślubną pięknej panny młodej.

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • ..."Tomasz wykazał się niezwykłą inwencją" - chwali prezentera "Fakt". "Zaprojektował własny wzór i z pomocą komputera naniósł go na trampki amerykańskiej firmy. Pepegi są w modnej, czarno-białej konwencji. Z tyłu maja napis "TomKam". Żeby nie było wątpliwości, kto wymyślił te cudeńka" - pisze gazeta. Christian Kammel - ojciec i menedżer prezentera podkreśla, że to jednorazowa akcja. Nie powstanie...

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  Jeśli chodzi o szokujące sukienki, ubiegły rok prezentował się pod tym względem zaskakująco spokojnie. W dalszym ciągu żadna gwiazda nie dorównała Lady Gadze, która na rozdaniu nagród MTV 2010 zjawiła się w sukni z prawdziwego mięsa. Kto jeszcze wzbudził zainteresowanie opinii publicznej swoim strojem?

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Jessica Mercedes pochwaliła się zdjęciami z Kylie Jenner i Ellie Goulding! Jest już gwiazdą?

  Jessica Mercedes (21 l.) spełniła swoje marzenia! Blogerka zrobiła sobie selfie z Kylie Jenner (18 l.) i Ellie Goulding (28 l.). Kto będzie następny?

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

Wideo na temat: kto to zaprojektował
 • Krótkie spodenki i marynarka. Antek Królikowski tłumaczy się z fatalnej stylizacji

  Syn Pawła Królikowskiego zaskoczył oryginalną stylizacją podczas premiery jednego z filmów. Kto zaprojektował dla niego marynarkę bez kołnierza i szorty w kratę? Posłuchajcie...

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • W domu u Zosi Ślotały i Kamila Haidara

  Zofia Ślotała jest stylistką i projektantką dziecięcych ubrań. Mateusz Hładki odwiedził ją w jej domu. Największe wrażenie zrobiła na nim ogromna przestrzeń. Kto pomógł je zaprojektować wnętrze? – Wszystkie krzesła i fotele są zrobione ze specjalnego materiału, który przeważnie jest wykorzystywany w hotelach, aby się łatwo prał – zdradziła. Stylistka opowiedziała również o pięknych bujanych

 • Jeśli nie my, to kto?

  Wschodnie Niemcy, wczesne lata 60. W kraju jeszcze spokój. Bernward Vesper rozpoczyna studia w Tuebingen. Chodzi na seminarium retoryki. Chce pisać. Noce spędza bezsennie przy maszynie do pisania. W międzyczasie próbuje bronić swojego ojca, pisarza o niechlubnej nazistowskiej sławie. Kraj, w którym Bernward żyje, topi się w przeszłości. Od zakończenia wojny minęło 15 lat, starzy naziści znowu robią karierę, nie mówi się o przestępstwach wojennych. Wtedy poznaje Gudrun Ensslin i jej...

Dyskusje na temat: kto to zaprojektował
 • Re: Te gwiazdy przegrały walkę z rakiem

  A kto zaprojektował ten świat? Sam się zaprojektował? Współczuję ci braku wiary. Ale może jeszcze przejrzysz na oczy, Pan Bóg daje ci czas, więc się zastanów. A cuda są. i Bóg też jest , a człowiek jest grzeszny i ma WOLNĄ WOLĘ - może wybierać i czynić dobro lub zło.

 • Re: Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha D...

  Faktycznie wolę oglądać Kasię z tyłu w tej sukni niż z przodu ,przód fatalny.Kasia zawsze tak fajnie ubrana .a tu w tak ważnym dla siebie dniu ,dała sobie zrobić krzywdę tą sukienką, kto jej to zaprojektował tragedia.

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Suknia- kto ją w ogole zaprojektował?! totalnie bez gustu !! "brak słów" włosy,welon- ze co?! czy ona w ogole sie uczesała? buty- nie pasują makijaż- jedyna rzecz która jeszcze jakoś wygląda... chociaż mogło być lepiej! pod sumowanie - .... ( Czy to był ślub? a może tylko jakieś przedstawienie?) no cóż ... życzymy Parze Młodej szczęścia.