• Informacje na temat:

  kto wygra mam talent

Artykuły na temat: kto wygra mam talent
 • Henryk Gołębiewski: stracony talent i życie. Alkohol znowu wygrał?

  ...dzieciaka z bandą z podwórka. Konstruowali petardy i straszyli wybuchami sąsiadów. Urządzali dziecięce walki bokserskie. Bawili się w berka na drzewach: kto spadł, odpadał z zabawy. Ścigali się po dachach. Grali w pikuty i nieraz wracali do domu pokrwawieni, bo ostrze noża opartego o czoło się omsknęło... Rodzice Henia, zwanego w domu Grochówą, traktowali to pobłażliwie. Matka czasem zdzieliła go...

 • Lista finalistów siódmej edycji "Mam talent"

  W sobotę, 29 listopada, zakończyły się półfinały siódmej edycji programu "Mam talent".

 • Bukmacherzy typują półfinalistów "Mam talent"

  Sprawdziły się prognozy bukmacherskie z poprzedniego tygodnia - w kolejnym odcinku programu "Mam talent" czołowe miejsca zajęli wokaliści. To już drugi półfinał, w którym wokal gra pierwsze skrzypce. Czy 6 listopada wygra taniec?

 • "Hell's Kitchen": Czas na gorący finał

  To już ostatni pojedynek w kuchni z piekła rodem. Kto wyjdzie z niego zwycięsko i zdobędzie staż w Atelier Amaro? - Od dawna mam faworyta do wygranej - zdradza szef diabelskiej restauracji.

 • ...w związku z wokalistką Kayah, z którą ma syna Rocha. W 2015 roku ożenił się kolejny raz - tym razem ze znaną kostiumolog Malwiną Wędzikowską. Każdy entuzjasta "X Factora" i "Mam talent" wie zapewne(...) z planem. Ci, którzy go dobrze znają, zachwalają jego talent i twierdzą, że jest "jednostką niepowtarzalną". Chyba coś w tym jest, bo za swoją pracę Iwański został doceniony i otrzymał Wiktora...

 • Agustin Egurrola walczy o realizację marzeń

  Ta edycja jest niesamowita - zachwyca się juror "Mam talent!". Finałowy odcinek, który widzowie TVN obejrzą w sobotę, 6 grudnia, zapowiada się wyjątkowo emocjonująco!

 • Roksana Węgiel czeka na malucha. Imię zaskakuje

  Mama mnie zabije, ale tak, będę miała brata - Roksana Węgiel, 14-letnia piosenkarka, która po wygranej w konkursie Eurowizji Junior dołączyła do największych gwiazd polskiej piosenki, wyznała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. ​"Na Żywo" udało się dowiedzieć jeszcze kilku szczegółów...

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

 • Kamil Stoch: Małżeństwo otworzyło mi oczy!

  ...- Wzięliśmy ślub i nabrałem dystansu do tego, co robię - zdradza Kamil Stoch (27 l.). Dzięki rodzinie zrozumiał, że najważniejsza jest radość ze skakania. - Minęła mi presja na wygraną - śmieje się.

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.