• Informacje na temat:

  kto wygra w bitwie na głosy

Artykuły na temat: kto wygra w bitwie na głosy
 • Jacek Kurski: kto chciał się go pozbyć? "Fakt" zdradza szczegóły nieudanego "puczu"

  ...niejako wbili mu nóż w plecy. Podobno po wygranej bitwie stwierdził, że "nie wiedział, że ma takich słabych przeciwników". *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów(...)Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. We wtorek 2 sierpnia Krzysztof Czabański, prezes Rady Mediów Narodowy, poinformował, że Jacek Kurski został odwołany ze stanowiska szefa TVP. Dodał, że...

 • Kupicha odpadnie z "Bitwy na głosy"?

  ...9 kwietnia w "Bitwie na Głosy" po raz ostatni gościli bracia Golec wraz ze swoim chórem. Decyzją widzów pożegnali się z programem, a na placu boju pozostały już tylko cztery zespoły. Bukmacherzy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) jednoznacznie wskazują, że w najbliższym odcinku z widowiskiem pożegna się Piotr Kupicha i jego team.

 • Józefowicz wciąż zły na Urbańską

  Decydując się na udział w "Bitwie na głosy" Natasza Urbańska chciała posmakować niezależności. Zamiast tego smakuje porażkę...

 • Do kogo pofruną Złote Kaczki?

  Jeszcze tylko przez kilka dni można typować kandydatów na zwycięzców tegorocznych Złotych Kaczek - jednych z najstarszych nagród filmowych w Polsce. Kto ma największe szanse na zdobycie tego zaszczytnego trofeum?

 • Finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami"

  ..." - ocenił Galiński. To samo mówiła Pavlović tylko bardziej zawile i dłużej. Efekt punktowy jak wcześniej. Tango argentyńskie Nataszy i Jana przyćmiło quickstep Ani. "Po tym tańcu mam takiego chochlika(...) rundzie głosy telewidzów rozkładały się równomiernie. 50:50. W przerwie przed ostatnią odsłoną tańców konkursowych ujrzeliśmy wszystkie pary, które wcześniej odpadły z 10. edycji "Tańca z gwiazdami...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Kto wygra walkę o widza?

  Już w weekend startują trzy nowe muzyczne programy: "X-Factor", "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Który z nich okaże się najbardziej atrakcyjny dla polskich widzów i tym samym stanie się hitem wiosennej ramówki swojej stacji?

 • Znów wygra Andrzej Piaseczny?

  Po sobotnim (20 października) odcinku "Bitwy na głosy" w programie pozostaną już tylko trzy drużyny. Czy zwycięski do tej pory zespół Andrzeja Piasecznego może liczyć na miejsce na podium?

 • "Bitwa na głosy": Wszystko już wiadomo?

  Halina Mlynkova powalczy o piąte z rzędu (!) zwycięstwo w kolejnym odcinku "Bitwy na głosy".

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!