• Informacje na temat:

  kto wystąpi w bitwie na głosy

Artykuły na temat: kto wystąpi w bitwie na głosy
 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  ..., a zdjęcia do trzeciego właśnie trwają. Co czeka nas zatem w kolejnym rozdziale? Sezon trzeci "Outlandera" to nowy rozdział historii Claire i Jamiego - i to taki, w którym na twórców oraz aktorów czeka(...)". W najnowszej serii możemy podziwiać popisy aktorskie gwiazd małego jak i dużego ekranu. Warto wspomnieć, że w drugim epizodzie pojawi się znany z "Gry o tron" Jerome Flynn. W trzecim - Bryce Dallas Howard...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Kto wygra walkę o widza?

  Już w weekend startują trzy nowe muzyczne programy: "X-Factor", "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Który z nich okaże się najbardziej atrakcyjny dla polskich widzów i tym samym stanie się hitem wiosennej ramówki swojej stacji?

 • "The Voice Of Poland": Oficjalny skład jury!

  Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia tabloidów - uczestników polskiej edycji "The Voice" oceniać będą Ania Dąbrowska, Kayah, Nergal i Andrzej Piaseczny.

 • Ania Dąbrowska: Z "Idola" do "The Voice"

  "Nie będę starała się być zabawniejsza, mądrzejsza i bardziej elokwentna niż jestem na co dzień" - zapowiada swój udział w jury programu "The Voice of Poland" Ania Dąbrowska.