• Informacje na temat:

  kto z gwiazd ma nadwagę

Artykuły na temat: kto z gwiazd ma nadwagę
 • Dariusz Gnatowski walczy z nadwagą! "Leżymy na kanapie, oglądamy telewizję i gotujemy"

  Dariusz Gnatowski (54 l.), aktor znany z roli Boczka w serialu "Świat według Kiepskich", ma poważne problemy ze zdrowiem.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Anna Powierza: trudno być samotną matką w Polsce

  Umawiamy się na wywiad w mieszkaniu aktorki na warszawskim Mokotowie. Otwarta przestrzeń, pamiątki po dziadku, książki, a między nami roześmiana córeczka Helena (2). To niezwykła rozmowa o ostatnich(...) intensywnie ćwiczyć, częściej jeździć konno. I wreszcie widać efekty. Chciałaś schudnąć bo... - Bo nie jest miło codziennie w lustrze widzieć potwora. A tak się czułam. Kiedy jesteś aktorką, wygląd jest...

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Kirstie Alley: Im więcej kilogramów, tym mniej miłości

  Kirstie Alley była gwiazdą wielu produkcji, zarówno kinowych jak i telewizyjnych. Jednak największe emocje budziła, nie jej kariera, ale wieloletnia walka z nadwagą.

 • Z nadwagą też można świetnie wyglądać

  Elżbieta Romanowska gra główną rolę w serialu telewizji Polsat "2XL". Jako że aktorka - podobnie jak jej nowa bohaterka - należy do osób puszystych, to sama szyje sobie ubrania na miarę.

 • Gdy aktor wyszedł na spacer po promenadzie w Międzyzdrojach, gdzie odbywał się niedawno Festiwal Gwiazd, niewiele osób poprosiło go o autograf. Nie dlatego, że nikt nie pamięta jego kreacji w "Chłopaki nie płaczą" - stali bywalcy imprezy po prostu nie rozpoznali w idącym energicznym krokiem mężczyźnie aktora, który jeszcze w ubiegłym roku miał poważne problemy z zejściem ze schodów...

 • Kim Cattrall: Otyła prostytutka

  Kim Cattrall ("Seks w wielkim mieście") przeżyła niemały wstrząs, gdy zobaczyła siebie w roli otyłej prostytutki w najnowszym filmie "Meet Monica Velour".

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska na planie stała się kobietą!

  Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwo Europy w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotnie sięgnęła też po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Polski Youth. Teraz ma zostać trenerką sław w "Tańcu z gwiazdami"! Kto będzie jej partnerem?

 • Walczy z tuszą na parkiecie

  Kirstie Alley, aktorka w ostatnich latach znana bardziej ze swojej walki z tuszą, niż filmowych dokonań, udowadnia, że nawet z nadwagą można być królową parkietów. Gwiazda "I kto to mówi" dzielnie spisuje się w amerykańskiej 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

Wideo na temat: kto z gwiazd ma nadwagę
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...