• Informacje na temat:

  kto zaliczył wpadkę

Artykuły na temat: kto zaliczył wpadkę
 • "Na dobre i na złe": Kto zachwycił, a kto zaliczył wpadkę?

  Zapraszamy na przegląd najgorętszych serialowych postaci i wydarzeń ostatnich miesięcy! Kto znalazł się w naszym rankingu?

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Ryszard Petru zaliczył kolejną wpadkę i stał się obiektem kpin internautów!

  ..., kiedy Petru z rozbrajającą szczerością przyznał, że nie wie, o co chodzi w haśle "My, Naród". "Ale to jest słynne przemówienie Wałęsy!" - wykrzyknęła wówczas. Myliłby się ten, kto twierdziłby, że teraz lider Nowoczesnej będzie uważał na słowa. Niedawno zaliczył kolejną językową wpadkę! W artykule na portalu Tomasza Lisa chciał nawiązać do słynnego "Houston, mamy problem", ale zamiast poważnie...

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła zabawną wpadkę. Wszystko nagrał Radosław Majdan

  Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.?) wraz z rodziną wyjechała na wakacje. Korzysta ze słonecznej pogody i zażywa kąpieli w basenie. Podczas jednej z nich zaliczyła zabawną wpadkę! A to nie wszystko...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Natalia Siwiec (32 l.) spełniła kolejne marzenie i została aktorką. Miss Euro w roli gwiazdy pojawiła się w spektaklu "Miłość. com" na deskach teatrzyku Sabat Małgorzaty Potockiej. Niestety, celebrytka była tak zestresowana, że na schodach niemal nie skręciła nogi, paradując w niebotycznie wysokich szpilkach.

 • Depresyjna komiczka "do zaliczenia"

  Główną rolę w komedii "Do zaliczenia" gra urodzona w 1984 r. aktorka Aubrey Plaza ("Scott Pilgrim kontra świat"), znana jako... "komiczka z kamienną twarzą".

 • ...magazynu "Twoje Imperium", skontaktował się z firmą El Deseo należącą do Pedra Almodovara i jego brata Augustina, by zapytać o produkcję z udziałem Magdy Gessler. Odpowiedź jest zaskakująca! Czytaj dalej na(...) niezręczną sytuację komentuje psychiatra Tomasz Piss: "Osoby znane często wykorzystują swe przyjaźnie, by podkreślić, jak są ważne. Ale kto je sprawdzi, czy to przyjaźń, czy tylko jednorazowe...

 • Zawstydzony A$AP Rocky. Nie wiedział, z kim rozmawia

  Zabawną wpadkę zaliczył amerykański raper A$AP Rocky na czerwonym dywanie podczas imprezy charytatywnej.

Wideo na temat: kto zaliczył wpadkę
 • Modowe wpadki 2015 roku. Kto zaliczył?

  Choć gwiazdy dwoją się i troją, by wyglądać perfekcyjnie, nie zawsze im to wychodzi. Zobaczcie nietrafione stylizacje znanych pań, w których prezentowały się na imprezach branżowych w mijającym roku.

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

Dyskusje na temat: kto zaliczył wpadkę