• Informacje na temat:

  która aktorka chodzi w skarpetkach

Artykuły na temat: która aktorka chodzi w skarpetkach
 • "Nie mówmy o złych rzeczach"

  ...miłość kojarzy mi się z... przedszkolem. Najbardziej lubię... wrócić po pracy do domu. Moja główna zaleta to... nie mam pojęcia. Chciałbym w sobie zmienić... dużo. Jeśli chodzi o pieniądze to(...) taka gigantyczna, może szczurek. Gdy mówią o mnie "gwiazda" to... to nie jest fajne, bo gwiazda tylko chwilę błyszczy, raczej aktorka albo Maja Hirsch i już. Gwiazda mi się źle kojarzy.

 • Człowiek rodzi się aktorem

  Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak w spektaklu "Skarpetki opus 124" grają starych aktorów marzących o powrocie na scenę. Od wielu sezonów mierzą się w scenicznym pojedynku w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Na ile sztuka ta opowiada o Fronczewskim i Pszoniaku oraz czy aktorowi wypada występować w reklamach? - pyta artystów Marta Grzywacz (RMF)

 • Katarzyna Żak: Nauki nigdy dość

  W dobiegającej końca, szóstej serii "Rancza" Solejukowa pokazała, na co ją stać i... zdała maturę. - Ambitna bestia! A przy tym wybitnie zdolna, o czym nie miała przez lata pojęcia - mówi Katarzyna Żak.

 • Dobra strona gry w serialach

  Jeszcze niedawno była aktorką niszową. Przeciętny widz mógł ją skojarzyć co najwyżej z gospodynią z "Ojca Mateusza". Dziś to się zmienia: Kinga Preis wychodzi na pierwszy plan i błyszczy.

 • Wenus w futrze, Polański w Gdyni

  Specjalny pokaz najnowszego filmu Romana Polańskiego "Wenus w futrze" był najważniejszym wydarzeniem przedostatniego dnia Gdynia - Festiwal Filmowy. Mało który z festiwalowych gości spodziewał się jednak, że seans uświetni też obecność reżysera.

 • Jerzy Hoffman: Pusta sala to klęska

  - Jestem reżyserem, który uważa pustą salę kinową za osobistą klęskę - mówi Jerzy Hoffman, reżyser "1920. Bitwy Warszawskiej". - Nie mam wątpliwości, że w przypadku tego filmu sale kinowe znów będą pełne - dodaje operator obrazu, Sławomir Idziak.

 • "Wenus w futrze": Za kulisami

  "Wenus w futrze" jest kontynuacją kameralnego etapu twórczości Polańskiego, rozpoczętego ekranizacją sztuki Yasminy Rezy "Rzeź". Także i w tym przypadku punktem wyjścia do filmowej opowieści jest sztuka teatralna.

 • Colin Firth: Ani młody, ani stary

  Jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie, Colin Firth, obchodzi w poniedziałek 52. urodziny. Artysta ma na swoim koncie już m.in. Oscara, Złoty Glob oraz dwie nagrody BAFTA.

Wideo na temat: która aktorka chodzi w skarpetkach
 • Kobieta, która pragnęła mężczyzny

  Erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych. Opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień. Bohaterką jest młoda Dunka - uznana artystka, fotograf mody, żyjąca wciąż na walizkach, między kolejnymi sesjami na całym świecie. Spotkany przypadkowo w Paryżu mężczyzna (Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania....

 • Coś za mną chodzi

  19-letnia Jay (Maika Monroe) prześladowana jest przez tajemniczą siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby - nieznajomego, albo kogoś z najbliższego otoczenia Jay. Dziewczyna, wspierana przez grupkę przyjaciół, desperacko walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy

 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...