• Informacje na temat:

  która jest matką

Artykuły na temat: która jest matką
 • Hanna Śleszyńska: "Matka Boska od aktorów"

  Hanna Śleszyńska, czyli Irena Palukiewicz z "O mnie się nie martw" i Anna Dziubak z "Ojca Mateusza", cieszy się wśród koleżanek i kolegów po fachu opinią osoby o wielkim sercu i nieprzebranych pokładach dobroci. Znajomi nazywają ją "Matką Boską od aktorów" i "cudem, bez którego świat byłby smutny"!

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "M jak miłość": Ula odkryje, kto jest biologiczną matką Janka!

  Monika (Karolina Krawczyńska) - nowa ukochana Morawskiego seniora (Marek Lewandowski) - zdradzi Uli (Iga Krefft), że biologiczną matką Janka (Tomáš Kollárik) jest najprawdopodobniej aktorka, która przed laty była wschodzącą gwiazdą jednego z łódzkich teatrów.

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • Marcin Meller wspomina zmarłą matkę: Nigdy nie przestanę tęsknić

  ...w rodzaju literatury, filmu czy poczucia honoru i czarnego humoru. Tego ostatniego zawsze dostatek. Często zagląda do nas tata Justyny, krytyk filmowy Tadeusz Sobolewski. Słucha, animuje rozmowę, jest jej(...) cudownie ciepłą i optymistyczną osobą, że daj Boże apetytu na życie niejednemu zdrowemu. Moja młodsza o osiem lat siostra Kasia mówi, że kiedy sama została matką, zrozumiała, jak nieprawdopodobnym...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Andjela Staletovic (25 l.) to kolejna gwiazda Instagrama, którą internauci zdążyli już okrzyknąć "najładniejszą matką świata".

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

 • Słyszał ostatnią rozmowę księżnej Diany z matką. Padły wstrząsające słowa!

  Księżna Diana (†36 l.) nie miała lekko. Trudno jej było znaleźć wsparcie nawet u najbliższych osób. Zawiodła ją matka, która w niewybrednych słowach podsumowała relacje córki z mężczyznami. To, co usłyszała od niej Diana, jest szokujące i musiało być ogromnym ciosem.

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

Zdjęcia na temat: która jest matką
 • "Mamuśka": Christy to samotna matka, która zmaga się z nałogiem alkoholowym. Po zakończeniu terapii pragnie ułożyć swoje życie na nowo w Napa Valley. Jednocześnie musi stawiać czoła swojej matce, która jest źródłem większości jej problemów.
Wideo na temat: która jest matką
 • "Przyjaciółki": Czy Anka będzie szukała biologicznej matki?

  . Halina wychodzi z domu, podając nazwisko biologicznej matki Anki. Ta zaczyna poszukiwania w internecie. Czy zdecyduje się na spotkanie z Weroniką (w tej roli do obsady dołącza Ewa Telega), która może być jej biologiczną matką? Zobaczcie fragment ósmego odcinka "Przyjaciółek".

 • "Barwy szczęścia": Miłość jest lekiem na całe zło

  kobietę, która wyglądała na zagubioną i szukała pracy. Przedstawiła się jako Zosia Jankowska. Od tego czasu mieszka z nim i jego niepełnosprawną córką... Okazuje się, że to Waleria! Bartek próbuje nawiązać kontakt z matką, ale ona go nie poznaje. Widząc to Małkowski przepędza Koszyka z posesji. Co wydarzy się dalej?

 • Rozenek wprawiła matki w szkole jej synka w osłupienie!

  . Gwiazdorzy opowiadali o zabawnych sytuacjach, w których pociechy wprawiły ich w niemałe zakłopotanie. Małgonia również miała przygotowaną tego typu historię, która wydarzyła się w szkole, do której uczęszczają jej synowie. "Pamiętam taką sytuację, kiedy "perfekcyjna" była w rozkwicie i musiałam wszystkim tłumaczyć, że ja lubię sprzątać, ale to nie jest jedyna pasja mojego życia. Jestem pewnego dnia

Dyskusje na temat: która jest matką
 • Re: "Na Wspólnej": Nigdy nie będzie matką!

  to wszystko przez Igora-zdradził Elę z Wiką i doprowadził do tej sytuacji. po,co w ogóle łaził do tej psychopatki zamiast zrobić to,co radziła mu Marta? szkoda,że Julka musi płacić za błędy tatusia,który lubi skakać z kwiatka na kwiatek i nie pomyślał ani o córce,ani o Eli. oby tylko znów się nie rozstali,bo tworzą fantastyczną rodzinę,a Julka bardzo kocha Elżbietę,która jest dla niej jak matka

 • Re: „Na dobre i na złe”: To nie Piotr jest ojcem syna Hany!

  Syn Piotra nie jest jego synem. Jest synem kolegi Piotra, który jest synem swojego ojca, a ten z kolei jest synem swojej matki. Matka ojca kolegi Piotra jest córką swojej matki, i siostrą swojej siostry, która jest matką ojca swoich dzieci. Ojcem ich wszystkich jest Rysiek P.

 • Re: "M jak miłość": Tragiczna śmierć w serialu!

  jestem Juzio. pracuje zbijam palety. jestem kawalerem , mieszkam z matką , która ma do mnie pretensje o moje regularne , obfite zmazy nocne , którymi zażółcam pościel , której to poscieli nie może doprać i za karę nie pozwala mi oglądać m jak miłość, w którym to serialu się okazalo , że główna bohaterka jest własną matką.

 • Re: "Na Wspólnej": W obronie córki

  jak już,to BIOLOGICZNĄ matką. prawdziwą jest ta,która wychowuje dziecko i kocha je jak własne. fajnie by było,gdyby Hofferowie zaadoptowali córkę Sylwii-Karolinkę,dzięki czemu Ula miała by siostrę przy sobie.

 • Re: "O mnie się nie martw": Sezon siódmy okazał się hitem?

  Iga i Marcin stworzyli naprawdę super rodzinę, ich związek udawadnia nam że nie trzeba się bać wyzwań że kobietę która ma dzieci i jest matką też może spotkać coś cudownego wspaniały troslliwy i opiekuńczy mężczyzna , który nie tylko pokocha ją ale i jej dzieci i stworzą rodzinę .

 • Re: "Na dobre i na złe": Prośba o wybaczenie

  tak Przemek jest dojrzały i jest odpowiedzialnym ojcem w przeciwieństwie do olki która jest nie odpowiedzialną matką i zachowuje sie jak smarkula

 • Re: "M jak miłość": Zosia romansuje z Erykiem?

  w tym to scenarzystki już dawno przegieły promując panienkę z PlAY- Wojtek nie pamięta rodzonej matki od 4 lat ani słowem o niej nie wspomni- absurd ! a nianię, która tak naprawdę porwała go i brutalnie rozdzieliła z jego rodzoną matką mówi do niej "mamo" a Aśka zrobiła wszystko, aby o Gośce zapomniał Wojtek jak i cała rodzina ! Po za tym on mówi po imieniu do ojca to jest nie do pomyślnienia

 • Re: "Na dobre i na złe“: Lena odzyska wolność!

  Trudno się nie zgodzić, też zerkam wyłącznie z sympatii do tej aktorki, ale ona nie ma tam czego zagrać. Trzy sceny na kwartał, albo i jeszcze rzadziej. Z innymi aktorami jest podobnie, bo w tym tasiemcu jest już zbyt wielu bohaterów, dlatego w sumie nieczęsto ich pokazują, poza tą beznadziejną matką Józia, która ostatnio ciągle jest na ekranie :(.

 • Re: "Na dobre i na złe": Oliwia nie zniknie

  Jest wiele opcji jak mogą poprowadzić postać Oliwii. Nic o niej nie wiemy. Może będzie fajną kobietą która będzie starała być dobrą matką dla swojego synka, może połączą ją z Krajewskim. Mogą też pójść w całkiem innym kierunku i zrobić z niej kobietę która będzie kręcić, motać i zrobi z życia Adama piekło? Albo po prostu Oliwia będzie jedną z wielu marginalnych postaci w serialu. Będzie się

 • Re: Toksyczni rodzice

  Z tym graniem to jest prawda. Rodzice tak mnie wytresowali , że nie miało znaczenia czy pili, bili, ojciec współżył ze szwagierką czy/i z matką . Wystarczył dzwonek do drzwi , uśmiech na twarzy(...) tylko uśmiech przy ludziach, inaczej uciekali . Przyszła 40-tka ciało odmówiło gry. Zniszczony żołądek, stany lękowe, 4 lata terapii , która nadal trwa . Jest lepiej, ale płaczę tylko w samotności