• Informacje na temat:

  która polska gwiazda ma anoreksję

Artykuły na temat: która polska gwiazda ma anoreksję
 • Hejterzy uderzają w... szczupłe gwiazdy!

  Annę Wendzikowską, która odpoczywa na wakacjach na Bahamach. Jako znana aktorka i dziennikarka, narażona jest na nieustanny hejt ze strony obserwatorów. Gwiazda stara się jednak tym nie przejmować(...) na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcia, na których gwiazda pozuje na łódce w samym bikini. Nie sposób nie zauważyć ogromnej metamorfozy aktorki.  Obserwatorzy szybko zauważyli, że Wierzbicka...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • O tym mówiło się w minionym tygodniu...

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Iza Miko niepokojąco chuda! Przyznała, że ma z tym problem!

  ...taneczne plany na życie i Iza musiała wybrać swoją drugą pasję - aktorstwo. Szczupła sylwetka jednak pozostała i tak do dziś gwiazda musi pilnować, aby zbytnio nie stracić na wadze. Ostatnio jednak pojawiła(...) dyskusję, czy aktorka nie jest już za szczupła. Już kilka lat temu Miko przy okazji promocji filmu o młodych kobietach chorujących na anoreksję, powiedziała: "Wtedy nie wiedziałam, jak to nazwać. Nie...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Ewa Bem do końca wierzyła, że Pamela wygra walkę z nowotworem

  Sibilskim, ale i w młodszej córce Gabrysi, która z Londynu, gdzie studiuje, przyjeżdżała do Polski tak często, jak to było możliwe. Siostry były ze sobą bardzo zżyte, co dla piosenkarki było wielką(...) później, kiedy jej córka cierpiała na anoreksję. Przy wzroście 170 ważyła 40 kilogramów. Dopiero narodziny siostry przyrodniej Gabrysi pomogły w jej wyzdrowieniu. Niestety, trzeciej wojny o życie Pamela...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Beata Pawlikowska zakochana! Oto następca Wojciecha Cejrowskiego. Będzie ślub?

  ...niesamowite rzeczy. Ja, osoba, która przez kilka minionych lat żyłam jako szczęśliwy singiel i niczego nie potrzeba mi było do szczęścia, w dżungli spotykam kogoś, z kim nie tylko dobrze mi się rozmawia(...) z jej różnorodnych doświadczeń. Na kartach swoich książek i w wywiadach szczerze opowiedziała, że były one traumatyczne. Przyszła gwiazda w młodości zmagała się z anoreksją, eksperymentowała...

 • Ewy Drzyzgi walka z anoreksją

  Ewa Drzyzga od kilku lat w "Rozmowach w toku" zwraca uwagę na tzw. jadłowstręt psychiczny, czyli zaburzenie odżywiania powodujące chudnięcie. Wkrótce wystartuje akcja zorganizowana przez redakcję programu, pod hasłem "Nie daj się zjeść anoreksji".

Wideo na temat: która polska gwiazda ma anoreksję
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)