• Informacje na temat:

  która suknia aktorek najładniejsza

Artykuły na temat: która suknia aktorek najładniejsza
 • Czesia to nie ja!

  W celu zmiany wizerunku Anna Powierza rozpoczęła współpracę ze Szkołą Stylu w Warszawie. Jej wykładowcy to styliści i wizażyści z bogatym doświadczeniem. - Z wielką chęcią poddałam się metamorfozie, jaką zaproponowała mi ekipa uznanego na polskim rynku mody stylisty Grzegorza Blocha - mówi aktorka, która ma pełną świadomość tego, że przylgnęła do niej etykietka serialowej Czesi.- Choć bardzo...

 • Przyjęcie dla nienarodzonego dziecka

  Aktorka urządziła spotkanie w luksusowym hotelu Petit L'Ermitage w zachodnim Hollywood. Na przyjęciu pojawiła się także aktorka Selma Blair, która tak jak Beckham spodziewa się obecnie dziecka. Ze(...) sukni z... papieru toaletowego. Victoria Beckham, która odnosi coraz większe sukcesy jako projektantka mody, wraz z mężem Davidem Beckhamem mają już trzech synów. Słynna para, która w 2007 roku...

 • Helen Hunt: Kreacja z H&M na Oscarach

  Podczas oscarowej gali w morzu sukien od Valentino czy Diora dostrzec można było kreację z popularnej "sieciówki" H&M. Zdecydowała się na nią Helen Hunt. Czy debiut H&M-u na czerwonym dywanie związany jest planowaną premierą nowej kolekcji marki?

 • Przyjęcie dla... nienarodzonego dziecka

  Gwiazda "Gotowych na wszystko", Eva Longoria, zorganizowała w weekend przyjęcie na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka swojej przyjaciółki Victorii Beckham. Na imprezie nie zabrakło takich gwiazd, jak Demi Moore i Nicole Richie.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".