• Informacje na temat:

  które gwiazdy miały liposukcję

Artykuły na temat: które gwiazdy miały liposukcję
 • Kirstie Alley: Im więcej kilogramów, tym mniej miłości

  Johna Travolty, którego nazywa "miłością życia". - Byłam gotowa wszystko rzucić, wyjść za mąż i być z nim do końca naszych dni - napisała w książce "The Art of Men". Przerwany sen Poza kamerami u boku Alley wiernie trwał Parker, jednak para nie miała dzieci. Po zakończeniu "Zdrówka" Kirstie postanowiła poddać się kuracji hormonalnej, której skutki szybko zaczęły być widoczne w postaci wahania...

 • Maryla Rodowicz schudła już 20 kg!

  Maryla Rodowicz (65 l.) coraz lepiej wygląda i szaleje na scenie. Ale wbrew pozorom, wcale jej to nie służy. "Intensywna dieta może okazać się dla niej zabójcza" - mówi znajoma gwiazdy.

 • Wolszczak odessała sobie tłuszcz?

  Krążą plotki, że młody wygląd Grażyny Wolszczak (52 l.) to efekt nie tylko zdrowej diety i aktywności fizycznej, ale także wizyt w gabinetach medycyny estetycznej...

 • Schudła, bo miała operację?

  Piosenkarka Kelly Osbourne zaprzeczyła pogłoskom, jakoby jej drastyczny spadek wagi był wynikiem zabiegów chirurgicznych.

 • Jamie Lee Curtis: Nie dla chirurgii plastycznej!

  Jamie Lee Curtis (47 l., "Zakręcony piątek" ) zdecydowała, że nie pójdzie już więcej na łatwiznę i nie skorzysta z możliwości współczesnej chirurgii plastycznej. Aktorka przyznała, że obecnie stosuje własną, domową metodę, która pozwala jej wyglądać i czuć się dobrze.

 • Pięć i pół dekady Jamie Lee Curtis

  Jamie Lee Curtis od 55 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla jednej z gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.