• Informacje na temat:

  kuba badach utwory

Artykuły na temat: kuba badach utwory
 • Amerykański producent zachwycony Nataszą

  Natasza Urbańska (32 l.) kilka dni temu wróciła ze Stanów, gdzie nagrywała utwory na międzynarodowy album. Amerykański producent Jim Beanz jest nią zachwycony. - Gwiazda po prostu błyszczy. Kiedy zobaczyłem Nataszę, pomyślałem: To człowiek estrady - mówi.

 • Poznań: W hołdzie Michaelowi Jacksonowi

  Znani polscy artyści wystąpią 10 stycznia w Poznaniu podczas koncertu "Tribute to Michael Jackson". W Sali Ziemi króla muzyki pop upamiętnią m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach, Ania Dąbrowska i Piotr Cugowski.

 • The Dumplings i "Betonowy las" (zobacz teledysk)

  Duet The Dumplings wypuścił teledysk do drugiego singla - "Betonowy las" - ze swojej debiutanckiej płyty. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • "To cud, że istniejemy"

  Polucjanci to niezwykła supergrupa na polskim rynku muzycznym. Założyli ją znani muzycy, którzy do tej pory towarzyszyli gwiazdom. Wokalista Kuba Badach...

 • Greenski i Kuba Badach: Dziewczyny w sukienkach ze słońca

  Na naszych stronach możecie posłuchać utworu "Dziewczyny w sukienkach ze słońca" zapowiadającego płytę Greenskiego. W piosence śpiewa Kuba Badach, wokalista grupy Poluzjanci.

 • Poluzjanci wyrywają z rzeczywistości. Posłuchaj!

  W piątek, 21 października, ukaże się trzecia płyta zespołu Poluzjanci zatytułowana "Trzy metry ponad ziemią". Kilku utworów pilotujących album możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • "X Factor": Kuba z najmocniejszymi

  "Jedno z was wygra ten program, ja to widzę" - powiedział Kuba Wojewódzki do swoich podopiecznych w programie "X Factor".

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  Kuba Wojewódzki zapowiadał rzeź niewiniątek, bo w pierwszym programie na żywo jurorzy prześcigali się w obsypywaniu uczestników komplementami. W sobotę (28 kwietnia) najbardziej dostało się Asi Kwaśnik i to ona musiała walczyć w dogrywce.

 • Melo.pl na święta

  Kolędy i utwory świąteczne mogą być znakomitym prezentem pod choinkę. W naszym sklepie Melo.pl możecie kupić bożonarodzeniowe piosenki w wykonaniu m.in. Krzysztofa Kiljańskiego, Kayah, Ryszarda Rynkowskiego, Hanny Banaszak czy grupy Indigo. Wielkim przebojem jest także ostatnio "Ten czas" duetu Verba .

Wideo na temat: kuba badach utwory
 • Kuba Badach i Edyta Górniak wystąpili razem. Wzruszające wykonanie!

  wokalistka jest pod dużym wrażeniem umiejętności Kuby Badacha, z którym zaśpiewała utwór. Zresztą także publiczność doceniła jego kunszt i nagrodziła gromkimi brawami.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Kukulska i inni artyści wzruszyli ludzi do łez. "To jest chyba najpiękniejsze"

  udźwignąć tak trudne zadanie, najwyraźniej zszokowany był jeden z artystów. "Kuba Badach przyszedł i mówi: Ja nie wiem, jak ty dałaś radę z tym ‘Co powie tata’. I przyznam szczerze, że pierwszy wers to(...) zabrał również Kuba Badach, który zaśpiewał na scenie hitowego „Puszka Okruszka”. "Byłem świetny, byłem po prostu wspaniały. (…) Zmierzyć się z takim hiciorem to… mogłem zrobić tylko ja” – mówił mąż

 • Duże złe wilki

  Tę bajkę napisała izraelska policja. Pewnym spokojnym miasteczkiem wstrząsa seria okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na nieśmiałego nauczyciela, jednak ciężko znaleźć przeciw niemu wystarczające dowody. Jeden z policjantów decyduje się samemu wymierzyć sprawiedliwość. Jego plan nie jest skomplikowany... oko za oko, głowa za głowę, śmierć za śmierć. Nieoczekiwanie powstrzymuje go ojciec jednej z ofiar. Ogarnięty żądzą zemsty, ma własny plan. Nagle jednak przestaje być jasne, kto w tej...