• Informacje na temat:

  kuba i maja romans

Artykuły na temat: kuba i maja romans
 • "Na Wspólnej": Romans Igora i Elżbiety zakończy się tragedią?!

  Nowakowi (Kuba Wesołowski) szybko przyjdzie poznać cienie romansu z piękną mężatką Elżbietą (Paulina Chapko). Jej mąż Jakub (Andrzej Niemirski) nie pozwoli o sobie zapomnieć, a jego córka (Maja Oświęcińska) nie polubi nowej cioci. Poznaj szczegóły!

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • "M jak miłość": Skandaliczny romans - rozmowa z Julią Wróblewską

  .... Zosia zda maturę we Francji i przyjedzie na wakacje do Polski. Okaże się, że za granicą częściej imprezowała, niż się uczyła, i że bardzo się zmieniła. Zakocha się i będzie miała burzliwy romans(...) i dzieci. Wyjdzie na jaw, że po prostu chciał ją wykorzystać. Czy Asia, która opiekuje się twoją bohaterką, dowie się o tym kontrowersyjnym romansie? -Asia będzie zaniepokojona, bo zobaczy, że Zosia po...

 • Kuba Wojewódzki do Ewy Farnej: Zamknij mordę!

  Na swoim facebookowym profilu Kuba Wojewódzki umieścił zaskakujący fragment rozmowy z Ewą Farną.

 • Krzysztof Kiersznowski: Ten romans miał trwać wiecznie. Skończyło się jak zwykle!

  Krzysztof Kiersznowski (65 l.) spotykał się z urodziwą Kasią, początkującą aktorką. Ukochana była od niego młodsza o 33 lata. Para chętnie pokazywała się razem na premierach filmowych, imprezach i festiwalach. Choć wydawało się, że świata poza sobą nie widzą, niespodziewanie się rozstali.

 • Będzie romans na wizji?

  Czy pomiędzy jurorami programu "X-Factor", Kubą Wojewódzkim i Mają Sablewską, dojdzie do czegoś?

 • Igor wda się w romans z dawną ukochaną?

  ...​Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)?

 • "Na Wspólnej": Nowy romans?

  Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej"?

 • ​Kuba odnajdzie szczęście w ramionach... Agaty

  Marysia (Olga Frycz) utwierdzi się w przekonaniu, że dobrze zrobiła występując o rozwód z Kubą (Antoni Królikowski), gdy odkryje, że ten wdał się w romans z jej przyjaciółką Agatą (Orina Krajewska).

 • "Na Wspólnej": Wszystko skończone!

  Wice (Jadwiga Gryn) trudno będzie przyjąć do wiadomości, że Igor (Kuba Wesołowski) zakończył ich romans i wybrał życie u boku Elżbiety (Paulina Chapko). Co zrobi, by go odzyskać? I z jakim skutkiem?