• Informacje na temat:

  kuba jarosz z dziewczyną

Artykuły na temat: kuba jarosz z dziewczyną
 • Serialowy przewodnik

  ...łatwy dla Olafa. Koledzy traktują go jak konkurenta, a jeden z nich, Witek, prowokuje Kubackiego, by zajął się sprzedażą drogiej posiadłości. odc. 2458 Świadomość, że nie ma szans na zostanie matką(...) nieprzytomną Teresę Norską. Szczekanie psa kieruje ich uwagę na zagajnik, gdzie z kolei znajdują zwłoki Marka Jarosza - mężczyzna został zastrzelony. Norska trafia do szpitala. Tymczasem funkcjonariusze...

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  .... W rowie obok samochodu zauważają nieprzytomną kobietę. Szczekanie psa kieruje ich uwagę na zagajnik, w którym leżą zwłoki Marka Jarosza. Zmarły przed wypadkiem padł ofiarą wyborowego strzelca. Policjanci zabezpieczają miejsce zbrodni, a Możejko udaje się do firmy zamordowanego. Jarosz zatrudniał w przedsiębiorstwie kobiety z przeszłością kryminalną. Jedna z przesłuchiwanych osób zeznaje, że szef...

 • Serialowy przewodnik

  ...słyszy Marta. Jan obiecuje Asi spotkanie z Laurą. odc.900 Zuza wciąż szantażuje Łukasza. Żąda coraz więcej pieniędzy za milczenie. Piotr zdaje na aplikację. Ela i Kuba wpadają na pomysł, jak pogodzić(...) z chłopakiem. Rodzice postanawiają nauczyć córkę, jak z klasą zakończyć znajomość. Tadeusz zjawia się u Polaków z nową dziewczyną. Wychodzi na jaw, że mężczyzna, aby zdobyć jej względy, nieco ubarwił...

 • Serialowy przewodnik

  ...się, że mimo starań wciąż nie zachodzi w ciążę. Jasiek żąda, aby matka natychmiast rozpoczęła terapię. "Plebania" (Odcinek 1634) Kuba dziwi się, dlaczego Artur tak nagle poprosił o urlop(...) inspektora. Wkrótce zwolniony z więzienia Jarosz, zabójca ojca Możejki, zostaje potrącony autem przez gangsterów, wskutek czego umiera. W prasie pojawiają się informacje sugerujące, że inspektor ma...

 • Mateusz Banasiuk nagrodzony w Chorwacji

  Mateusz Banasiuk, grający główną rolę w filmie "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego, otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na odbywającym się w Chorwacji festiwalu Film Forum Zadar.

 • Banasiuk nagrodzony we Francji za rolę w "Płynących wieżowcach"

  Mateusz Banasiuk został nagrodzony na festiwalu A l'Est, du Nouveau we Francji za kreację w filmie "Płynące wieżowce". To już drugi po Film Forum Zadar festiwal, z którego aktor wraca ze statuetką za rolę Kuby.

 • "Płynące wieżowce" na DVD i Blu-ray

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości i akceptacji siebie. Debiut Tomasza Wasilewskiego porusza temat, który przełamuje tabu i po raz pierwszy w polskim kinie podejmuje temat relacji homoseksualnych. Obraz już 11 kwietnia zadebiutuje na Blu-ray i DVD.

 • Polski film na festiwalu Tribeca

  Najnowszy film Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce" rozpoczyna festiwalowe tournée od prestiżowego Tribeca Film Festival w Nowym Yorku. Obraz znalazł się w gronie 14 filmów fabularnych, które zostaną zaprezentowane w sekcji Viewpoints.

 • Światowa premiera "Płynących wieżowców"

  Na prestiżowym Tribeca Film Festival odbyła się światowa premiera najnowszego filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce". Obraz znalazł się w gronie 14 filmów fabularnych, które zostaną zaprezentowane w sekcji Viewpoints.

 • Polski film odkryciem w USA

  "Płynące wieżowce" zostały uznane przez amerykańskich krytyków za jeden z najlepszych filmów pokazywanych na Tribeca Film Festival!

Wideo na temat: kuba jarosz z dziewczyną
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.