• Informacje na temat:

  kuba kot

Artykuły na temat: kuba kot
 • Kuba Wojewódzki jest bezradny? Nie może pomóc Kaczoruk?

  Kuba Wojewódzki (53 l.) ma sporą zgryzotę. Showman robi bowiem wszystko, aby ocieplić wizerunek swojej ukochanej, Renaty Kaczoruk (30 l.). Jeden z blogerów donosi jednak, że dziennikarz coraz częściej łapie się na tym, że jest to zadanie niemożliwe do zrealizowania...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Kamil Stoch (29 l.) i Piotr Żyła (29 l.) znaleźli się na podium w klasyfikacji końcowej Turnieju Czterech Skoczni. Ze sportowców dumni są nie tylko miliony fanów, ale przede wszystkim małżonki. Kim są?

 • "Mali Giganci": Małgosia, Angele i Alicja najlepsze!

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Mali Giganci". W sobotę, 9 maja, widzowie TVN w specjalnym odcinku poznali najlepszego wokalistę, tancerza i showmana spośród wszystkich uczestników show.

 • Nie lubiłem dzieci, kotów i psów. Odmieniło mi się.

  ...pan tak rozpieszcza swoje wnuki? Kiedyś nie przepadałem za dziećmi. Ani za kotami i psami. Ale człowiek musi do wszystkiego dorosnąć. I na nowo odkryłem uroki posiadania dzieci, wnuków i nawet psa...

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

 • Czarny kot i stłuczone lustro?

  .... I to w miejscu, którego publicznie pokazywać nie wypada. Tego dnia, życie ma gorzki smak… Więc gdy Kuba wpada do klubu z pączkami, szef od razu wyciąga rękę: - Można? Bo pilnie muszę się dosłodzić(...) totalnie załamany. A przyjaciele z trudem zachowują powagę… - Wstałeś lewą nogą? Stłukłeś lustro? - "życzliwie" podsuwa Paweł. - Może przeszedłeś pod drabiną? - "śledztwo" kontynuuje Kuba. - Nie? Co...

 • Gwarancje Kultury dla Pawła Sali

  Paweł Sala za film "Matka Teresa od kotów" oraz Kuba Czekaj znaleźli się w gronie laureatów Gwarancji Kultury przyznawanych przez TVP Kultura najciekawszym, najbardziej wyrazistym osobowościom artystycznym ubiegłego sezonu.

 • "Na Wspólnej": Igor Nowak zakocha się w mężatce?

  Do tej pory Igor Nowak (Kuba Wesołowski) nie miał szczęścia w miłości. Po śmierci Magdy (Karolina Nolbrzak) skupił się na wychowywaniu ich wspólnej córeczki. Czy teraz straci głowę dla pięknej i wrażliwej mężatki Elżbiety (Paulina Chapko)?

 • Figura, Kot i Gierszał w "Yumie"

  Znany z kultowej już "Sali samobójców" Jakub Gierszał powraca na ekrany kin. Już od 10 sierpnia będzie można oglądać go w najnowszym filmie Piotra Mularuka "Yuma". W produkcji zobaczymy również Katarzynę Figurę i Tomasza Kota.

Zdjęcia na temat: kuba kot