• Informacje na temat:

  kuba mazurek

Artykuły na temat: kuba mazurek
 • Miłosny trójkąt

  Hotel 52 aż kipi od miłosnych uniesień. W 71. odcinku serialu Maciej (Łukasz Płoszajski) zostanie ukarany przez zdradzone ukochane, Kuba (Paweł Tomaszewski) mówi Marcie (Magdalena Lamparska) o swoich fantazjach, Robert (Jakub Mazurek) zabiera Beatę (Ada Fijał) na randkę.

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Czuje się jak rutyniarz?

  W serialu "Linia życia" gra podatnego na damskie wdzięki lekkoducha. W życiu ma dużo poważniejszą rolę, niedawno został ojcem. - Zamierzam zagrać ją brawurowo - zapowiada Kuba Mazurek.

 • Kuba Mazurek: Nie popaść w rutynę!

  W serialu "Linia życia" gra podatnego na damskie wdzięki lekkoducha. W życiu ma dużo poważniejszą rolę, niedawno został ojcem. - Zamierzam zagrać ją brawurowo - zapowiada Kuba Mazurek.

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski chciałby dostać na zajączka... karabin

  ...- Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl". - Musi być koszyk ze święconką, jajka i oczywiście śmigus-dyngus. Co do zajączka, nie będzie dla mnie zbyt łaskawy, bo nie zasłużyłem sobie na superprezent.

 • Lider Boys śpiewa hymn. Zobacz!

  W swoim programie telewizyjnym Kuba Wojewódzki namówił Marcina Millera z grupy Boys do zaśpiewania hymnu polskiego.

 • Wojewódzki i Figurski odpowiedzą za prezerwatywy

  Zgierscy radni złożyli do prokuratury doniesienie o znieważeniu hymnu narodowego przez Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego.

 • Filmowy cyrk Bartka Kulasa

  W Krakowie trwają zdjęcia do krótkometrażowego debiutu fabularnego Bartka Kulasa "Circus Maximus". Będzie to zarazem pierwszy musical Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. W roli głównej zobaczymy Martę Mazurek. Na ekranie pojawią się także Piotr Loretz, Dariusz Basiński i Katarzyna Kwiatkowska.

 • Serialowy przewodnik

  ...troje z synem, wypija za dużo wina. Dana odwozi chłopca i jego mamę do domu. Tymczasem na plaży Monika całuje Jacka, licząc na więcej, ale Zaremba ją odtrąca. Kuba zaprasza Mazurek na piwo. Chce...

 • Troje laureatów nagrody Morgensterna

  Młodzi filmowcy - Julia Kolberger, Elżbieta Benkowska i Łukasz Ostalski zostali ex aequo tegorocznymi laureatami Nagrody im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów. Doceniono ich za filmy "Mazurek", "Olena" i "Matka".

Zdjęcia na temat: kuba mazurek
Wideo na temat: kuba mazurek
 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Nie ten człowiek

  Porównywana do "Rejsu", "Sprzedawców", komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek) Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!" Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z...

Dyskusje na temat: kuba mazurek