• Informacje na temat:

  kuba planuje

Artykuły na temat: kuba planuje
 • Kuba Wesołowski chciałby mieć drugie dziecko?

  Kuba Wesołowski (31 l.), który długo namawiał żonę na dziecko, tak rozsmakował się w ojcostwie, że już mógłby mieć drugie!

 • Kuba Czekaj debiutuje "Królewiczem Olch"

  Trwają prace nad pełnometrażowym debiutem fabularnym Kuby Czekaja, twórcy obsypanego nagrodami krótkiego metrażu "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać". Część zdjęć do "Królewicza Olch", za które odpowiedzialny jest Adam Palenta, zrealizowano pod koniec października w Błędnych Skałach na Dolnym Śląsku. Kolejne, realizowane już w Warszawie, zaplanowane są na styczeń 2015 roku. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Kuba Wojewódzki: "Doświadczyłem, jak pięknym uczuciem może być ojcostwo"!

  Wbrew pozorom, Kuba Wojewódzki (52 l.) ma ponoć bardzo dobry kontakt z dziećmi. Czas na własne?

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • Kuba Wojewódzki wcale nie ma zamiaru brać ślubu z Renulką?

  Raz na jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia, według których Kuba Wojewódzki (53 l.) miałby być na dobrej drodze ku ostatecznemu ustatkowaniu się. Sam showman w swoim stylu skomentował tego typu wieści.

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

 • "rodzinka.pl": Tomek i Kuba pójdą na swoje?

  ...), a Kuba (Adam Zdrójkowski) poinformuje, iż planuje wyjechać na studia do Krakowa, bo właśnie tam chce kontynuować naukę Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz)... Fakt, że dwaj najstarsi synowie chcą wyfrunąć z rodzinnego gniazda, sprawi, że Natalia będzie niepocieszona. Przerazi ją perspektywa mieszkania w pustym domu, ale Kuba przypomni jej i ojcu, że przecież ciągle mówią, iż nie mogą się doczekać...

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

 • Kuba Wesołowski planuje ślub

  Kuba Wesołowski (27 l.), aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej", i jego partnerka Agnieszka Szczurek (26 l.) postanowili zalegalizować swój związek.

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

Wideo na temat: kuba planuje
 • Ile dzieci będzie miał Kuba Wesołowski?

  Niedługo na antenie TVN ruszy druga edycja "Małych Gigantów". Jednym z opiekunów grup jest Kuba Wesołowski (30 l.). Aktor opowiedział w "Dzień Dobry TVN", jak dogaduje się z dziećmi w programie. "Planujemy razem imprezę" - zdradził Wesołowski. Wyjawił również, ile dzieci planuje mieć. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Mają 16 i 17 lat. Będą odkryciem muzycznym 2013 roku?

  Zespół The Dumplings to dwójka młodych ludzi - Justyna Święs i Kuba Karaś - którzy swoją muzyką powoli podbijają internet. 16-latka pisze teksty i śpiewa, a utwory komponuje Kuba, który jak mówi, potrafi zagrać na każdym instrumencie. "Generalnie gram na tym, na czym potrzebuję grać, szukając różnych dźwięków. Ale takie podstawowe – na gitarze, na perkusji trochę" - zdradził Kuba w show "20 m2

 • Nie ten człowiek

  Porównywana do "Rejsu", "Sprzedawców", komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek) Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!" Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z...

Dyskusje na temat: kuba planuje
 • Re: "Na Wspólnej": Czy Basia odnajdzie syna?

  Ola zwabiona przez lucka i kisiela musi zjeść w sadzie 12 kg jabłek, rysiek w amoku zabija romana z łuku i planuje go skonsumować, kuba nie jedzie do berlina , autobus nie posiada ważnego oc, co się wydarzy???? czy honorata wyskoczy na główkę z parteru ???czy młody hoffer zoperuje pinokia????czy jarek założy czyste galoty??? to wszystko już jutro ......

 • Re: Na dobre i na złe

  nigdy nie zdradzają. Kuba, mimo że miał szansę wyrównać rachunki z Zosią za jej zdradę, nigdy tego nie zrobił. Bruno, mimo że Ela go zdradziła, dopiero po jej śmierci związał się z Moniką. Witek miał(...). Zresztą wszystko wyjaśni się już dzisiaj. Co do planów Latoszka wobec Leny... Skoro planuje zakup domu, to chyba plany są jak najbardziej poważne. Żaden facet, nie mając poważnych planów, takich