• Informacje na temat:

  kuba sienkiewicz

Artykuły na temat: kuba sienkiewicz
 • Kuba Sienkiewicz musi walczyć w sądzie o spadek po Krystynie Sienkiewicz?

  Choć od śmierci Krystyny Sienkiewicz (+81 l.) minął ponad rok, bratanek aktorki Kuba Sienkiewicz (56 l.) wciąż nie może wypełnić jej ostatniej woli i w pełni przejąć spadku. Musi walczyć o niego w sądzie.

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • Kuba Sienkiewicz wyjawia prawdę: Krystyna Sienkiewicz była potwornie samotna

  ...12 lutego minęła pierwsza rocznica śmierci Krystyny Sienkiewicz. Fani zapamiętali jej uśmiech. Tylko bliscy wiedzieli, jakie skrywała za nim dramaty. Samotna, skonfliktowana, ciągle niezadowolona - tak charakteryzuje ją bratanek Kuba Sienkiewicz (56 l.).

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Kuba Sienkiewicz nadal ma spore kłopoty ze spadkiem po cioci!

  Kuba Sienkiewicz nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Przed muzykiem kolejna rozprawa sądowa. Czy będzie musiał się dzielić fortuną?

 • Kuba Sienkiewicz: "Powrót brata"

  Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar, powraca z nową płytą, zatytułowaną "Powrót brata". Znajduje się na niej 14 piosenek, utrzymanych w estetyce, którą znamy już z jego wcześniejszych dokonań. Dodatkową atrakcją jest dołączona do albumu dodatkowa płyta, na której zgromadzono niepublikowane wcześniej utwory.

 • Kuba Sienkiewicz zabrał głos po skandalu! "Będę z tego szydził"

  Kuba Sienkiewicz nieźle zakpił z PiS-u i dobrej zmiany podczas festiwalu w Opolu. W końcu postanowił skomentować całą aferę!

 • Kuba Sienkiewicz: Niezbędny dystans

  "Muszę zachowywać dystans do własnej twórczości, żeby nie popaść w śmieszność" - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Kuba Sienkiewicz. Lider Elektrycznych Gitar wydał niedawno solową płytę "Powrót brata", na której pozwala sobie na muzyczne eksperymenty, wykraczające poza formułę tego zespołu.

 • Kuba Sienkiewicz po występie w Opolu jest szykanowany!

  Kuba Sienkiewicz (54 l.) podczas swojego występu w Opolu skomentował żartobliwie tzw. dobrą zmianę PiS-u. Dzisiaj musi mierzyć się z ogromnym hejtem i nieprzyjemnościami.

 • Kuba Sienkiewicz: "Śpiewanie to przygoda"

  "Nie biorę udziału w wyścigach" - deklaruje Kuba Sienkiewicz, na co dzień wokalista zespołu Elektryczne Gitary, w rozmowie z INTERIA.PL. Na początku czerwca ukazała się firmowana jego nazwiskiem płyta "Powrót brata".

Zdjęcia na temat: kuba sienkiewicz
Wideo na temat: kuba sienkiewicz
 • Emocjonujący finał 11. sezonu "Przyjaciółek"!

  zakochał. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nadal ukrywa przed wszystkimi swoją kiepską sytuację finansową. Patrycja (Joanna Liszowska) za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora (Paweł Deląg) z powrotem do domu, bo przed nimi rozprawa adopcyjna. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek). Obaj oznajmiają jej, że wciąż ją kochają! Kuba (Wojciech Mecwaldowski

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Nie ten człowiek

  Porównywana do "Rejsu", "Sprzedawców", komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek) Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!" Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z...

Dyskusje na temat: kuba sienkiewicz