• Informacje na temat:

  kuba wasowski

Artykuły na temat: kuba wasowski
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski uniewinnieni!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) i Michał Figurski (41 l.) zostali uniewinnieni od zarzutu znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura. Sąd uznał, że satyra rządzi się "innymi prawami".

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Kuba Sienkiewicz, popularny muzyk i wokalista, frontman grupy Elektryczne Gitary, ma dla swych fanów niespodziankę. Właśnie ukazała się płyta "Kup pan cegłę (dla Amnesty)", która będzie jednak dystrybuowana wyłącznie przez Internet i na wybranych koncertach Sienkiewicza. Pieniądze ze sprzedaży płyty zasilą organizację obrony praw człowieka Amnesty International.

 • "Duża doza autoironii"

  Kuba Sienkiewicz znany jest szerszej publiczności jako wokalista zespołu Elektryczne Gitary, który wylansował wiele przebojów, takich jak "Jestem z miasta", "Człowiek z liściem", "Kiler" czy "Dzieci". Od czasu do czasu artystę nachodzi jednak ochota, aby zaprezentować ludziom nieco inną twarz. Wówczas wydaje płytę sygnowaną własnym nazwiskiem. Dotychczas ukazało się pięć takich albumów, z których

 • Fryderyki 2003: 6 nominacji dla Kayah

  Na konferencji prasowej w Warszawie w środę, 4 lutego, ogłoszono nominacje do nagród Fryderyki 2003. Najwięcej szans na zdobycie statuetki ma Kayah, która jest nominowana aż w sześciu kategoriach (Kompozytor, Autor, Wokalistka, Piosenka, Album i Teledysk roku). O jedną mniej nominację otrzymali Marcin Rozynek i Reni Jusis. Wręczenie nagród odbędzie się 9 marca.

 • Harlem i "Przebudzenie" (odsłuch płyty)

  27 sierpnia ukaże się szósty album grupy Harlem - "Przebudzenie". Całą płytę przedpremierowo możecie przesłuchać tylko w INTERIA.PL!

 • Święto Niemego Kina w Warszawie

  W piątek, 26 marca, w warszawskim kinie Iluzjon rusza druga edycja "Święta Niemego Kina". Muzykę na żywo do filmów wykonają m.in. Urszula Dudziak, Leszek Możdzer oraz zespoły Brygada Kryzys i Cool Kids of Death. Impreza potrwa trzy dni.

 • Nikt nie pokonał Ani Dąbrowskiej!

  Już po raz szósty z rzędu na 1. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce znalazła się Ania Dąbrowska z albumem "Ania Movie".

 • Polacy słuchają polskiej muzyki!

  Pierwszą dwudziestkę zestawienia najchętniej kupowanych w Polsce płyt zdominowali krajowi wykonawcy: Ania Dąbrowska, Czesław Śpiewa, Raz Dwa Trzy czy hiphopowcy z wytwórni Prosto.

Wideo na temat: kuba wasowski
 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Nie ten człowiek

  Porównywana do "Rejsu", "Sprzedawców", komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek) Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!" Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...