• Informacje na temat:

  kuba wesołowski dziecko

Artykuły na temat: kuba wesołowski dziecko
 • Kuba Wesołowski chciałby mieć drugie dziecko?

  Kuba Wesołowski (31 l.), który długo namawiał żonę na dziecko, tak rozsmakował się w ojcostwie, że już mógłby mieć drugie!

 • Kuba Wesołowski o "Strażakach"

  "Zupa strażacka o 14:00? Coś cudownego" - rozpływa się Kuba Wesołowski. Pyszne obiady aktor jadał podczas pracy nad nowym serialem TVP1. W "Strażakach" kreuje czarny charakter, postać kapitana Rafała Boryckiego.

 • Kuba Wesołowski pokazał jak mieszka! Ale przytulnie!

  Kuba Wesołowski (32 l.) odkąd założył rodzinę z Agnieszką Szczurek, niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Tym razem jednak zrobił wyjątek!

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • ​"Na Wspólnej": Kuba Wesołowski zostanie tatą?

  Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", za kilka miesięcy zostanie ojcem? Aktor, który od dawna marzył, by jego rodzina się powiększyła, nie potwierdził dotąd oficjalnie, czy jego żona Agnieszka rzeczywiście jest w ciąży.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Kuba Wojewódzki potwierdza: Kuba Wesołowski zostanie tatą!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) w swoim felietonie do jednego z tygodników potwierdził plotki, jakoby Kuba Wesołowski (30 l.) miał niebawem zostać tatą!

 • Nie tylko w "Na Wspólnej"

  - Bałem się, że zostanę przy jednym serial u - w rozmowie z INTERIA.PL zwierzył się Kuba Wesołowski. Gwiazdę "Na Wspólnej" zobaczymy niedługo w horrorze "Pora mroku".

 • Kuba i Agnieszka Wesołowscy cieszą się na dziecko!

  Żona Kuby Wesołowskiego (30 l.), Agnieszka (28 l.), jest w 4. miesiącu ciąży.

 • "Na Wspólnej": Nowy romans?

  Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej"?

Zdjęcia na temat: kuba wesołowski dziecko
Wideo na temat: kuba wesołowski dziecko
 • Ile dzieci będzie miał Kuba Wesołowski?

  Niedługo na antenie TVN ruszy druga edycja "Małych Gigantów". Jednym z opiekunów grup jest Kuba Wesołowski (30 l.). Aktor opowiedział w "Dzień Dobry TVN", jak dogaduje się z dziećmi w programie. "Planujemy razem imprezę" - zdradził Wesołowski. Wyjawił również, ile dzieci planuje mieć. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Radzimira Dębskiego oraz samego Janiaka. Panowie zostali na 3 minuty zamknięci w pokoju, gdzie słuchali utworu Alicji. Kamera rejestrowała ich emocje, jakie wywołała u nich

Dyskusje na temat: kuba wesołowski dziecko
 • Re: Kuba Wesołowski się zaręczył! Ślub tuż, tuż...

  DZIEWCZYNO ! UCIEKAJ ODNIEGO - ON MA DZIECKO Z TOM, NO Z TOM ŁADNOM - WIESZ Z KTUROM ! NO Z TOM CO MIAŁA Z NIM TO DZIECKO A ON MUWI ZE TO NIE JEGO TO DZIECKO A WSZYSCY WIEDZOM ZE JEGO JEST TO DZIECKO !

 • Re: Kuba Wesołowski się zaręczył! Ślub tuż, tuż...

  Nie wiem czym można się zachwycać patrząc na Wesołowskiego - koleś wygląda żałośnie - nie chodzi nawet o to czy jest przystojny czy nie, ale nie ma w nim kompletnie nic z rasowego faceta - on ciągle(...) urody są mało wiarygodne i prawde mówiąc jak oglądam chociażby sceny łóżowe z jego udziałem to są dla mnie tak bezpłuciowe jakbym oglądała dziecko które próbuje zgrywać dorosłego. Szoda mi go w gruncie

 • Re: W czepku urodzony

  powinien sie tytulowac najwyzej statysta lub operatorem oswietlenia wtedy bylby bardziej wiarygodny. o co ci chodzi dziecko?? to nie jest żaden Mroczek, czytać się naucz. Mroczka to możesz przed oczami mieć , a to jest Jakub Wesołowski