• Informacje na temat:

  kuba wesolowski plotki

Artykuły na temat: kuba wesolowski plotki
 • Kuba Wojewódzki potwierdza: Kuba Wesołowski zostanie tatą!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) w swoim felietonie do jednego z tygodników potwierdził plotki, jakoby Kuba Wesołowski (30 l.) miał niebawem zostać tatą!

 • Ada Fijał w "Hell's Kitchen"

  Od kiedy Ada Fijał została mamą, bardzo rzadko pojawia się publicznie. Jednak już we wtorek, 21 października, aktorkę będziemy mogli zobaczyć w "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni".

 • Kuba Wesołowski zostanie tatą?! Agnieszka Szczurek jest w ciąży?

  Od dawna plotkowano, że Kuba Wesołowski nosi się z zamiarem powiększenia rodziny. Jego przyjaciel, Olivier Janiak, niejednokrotnie podkreślał, że aktor byłby świetnym ojcem. Do tej pory Kuba miał(...) zarzuciła na nią kurtkę, która pomogła ukryć ewentualne, ciążowe krągłości. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, już teraz składamy Agnieszce i Kubie szczere gratulacje! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kuba Wesołowski się zaręczył!

  Jakub Wesołowski, znany z serialu "Czas honoru" i "Komisarz Aleks", lada moment pożegna stan kawalerski. Aktor poprosił niedawno o rękę swoją ukochaną Agnieszkę. Ich ślub to kwestia najbliższych miesięcy!

 • Agnieszka Wesołowska pokazała ciążowy brzuszek!

  Od dłuższego czasu w mediach krążyła plotka, jakoby Kuba Wesołowski miał niebawem zostać po raz pierwszy tatą. Jednak ani aktor, ani jego ukochana żona nie potwierdzali do tej pory tych informacji. Mimo wszystko wystarczyło jedno zdjęcie, jakie opublikowała na swoim Instagramie Agnieszka Wesołowska, aby uciąć wszelkie spekulacje i plotki. Okazuje się bowiem, że dziennikarka może się już pochwalić...

 • Jak całuje Wesołowski?

  Kuba Wesołowski wyznaje zasadę - jak całować to serio! Nawet na planie filmowym. I sprawia mu to sporą frajdę.

 • Kuba Wesołowski się żeni! Chciał wszystko utrzymać w sekrecie!?

  Kuba Wesołowski (29 l.) i Agnieszka Szczurek (27 l.) szykują się do ślubu. Przyszła panna młoda nieźle zaszalała na wieczorze panieńskim!

 • Wesołowski bez Weroniki!

  Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz nie są już parą - informuje 'Fakt".

 • Agnieszka Wesołowska świętowała swoje urodziny! Nie zgadniesz z kim!

  Kuba Wesołowski odlicza już dni do momentu, gdy po raz pierwszy zostanie tatą. Aktor znalazł jednak czas na to, aby zorganizować swojej ukochanej żonie przyjęcie-niespodziankę z okazji jej urodzin(...) się z Wesołowskimi. Krążą nawet plotki o tym, że Lewy ma zostać ojcem chrzestnym dziecka aktora i dziennikarki. Na razie jednak przyjaciele ograniczyli się do świętowania wspólnych urodzin, ponieważ...

 • Kuba Wesołowski ma plan B

  Nigdy nie myślę, że nie dam rady. Na starcie zawsze skupiam się na zwycięstwie - stwierdził w jednym z wywiadów Kuba Wesołowski. Sprawdzi tę teorię w praktyce, bo właśnie rozpoczyna nowy etap życia.

Wideo na temat: kuba wesolowski plotki
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...