• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki ada szulc

Artykuły na temat: kuba wojewódzki ada szulc
 • Ada Szulc ostro o Wojewódzkim!

  Ada Szulc nie ukrywa, że idąc do "X factora" liczyła, że jej kariera wreszcie nabierze rozpędu. Boleśnie się jednak rozczarowała...

 • DJ Adamus śmieje się z Kuby Wojewódzkiego

  Byli współpracownicy przez ostatni czas zdążyli się mocno poróżnić. Tym razem poszło o plotki, według których DJ Adamus oraz Paulla mają być w związku.

 • Spisek w "X Factorze"?!

  Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil przeciwko Mai ! - tak wyglądać ma koalicja i spisek w popularnym show. Po ostatnim odcinku za kulisami wrzało!

 • Ada Szulc rapuje (cover "Loser")

  Dziś (26 listopada) w programie Kuby Wojewódzkiego odbędzie się telewizyjna premiera utworu "Looser" Ady Szulc i DJ-a Adamusa.

 • Szpak boi się zemsty Sablewskiej

  Finalista "X-Factor" Michał Szpak obawia się, że Maja Sablewska będzie próbowała wyeliminować go z programu tylko dlatego, że w ostatnim odcinku show Kuba Wojewódzki odesłał do domu jej podopiecznych.

 • Ada Szulc i DJ Adamus: Mieć wszystko lub nic

  Z okazji premiery płyty "1000 miejsc" Ada Szulc i DJ Adamus opublikowali trzeci singel - "Mieć wszystko lub nic (Ocean)".

 • Kubańska przygoda Ady Szulc

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nakręcony na Kubie wysmakowany teledysk do piosenki "1000 miejsc" Ady Szulc i DJ-a Adamusa.

 • DJ Adamus i Ada Szulc: "Muzyka nas nakręca" (wywiad)

  DJ Adamus, rozchwytywany producent muzyki klubowej (m.in. Wet Fingers), autor oprawy muzycznej do licznych programów telewizyjnych ("Kuba Wojewódzki"), i wokalistka Ada Szulc, finalistka programu "X Factor", połączyli swoje siły na potrzeby projektu "1000 miejsc". Efektem jest płyta utrzymana w klimatach chilloutowych.

 • Ada Szulc i DJ Adamus w Tokio: Zobacz teledysk "Dokąd uciekam"

  Na naszych stronach możecie zobaczyć klip "Dokąd uciekam" Ady Szulc i DJ-a Adamusa.

 • Ada Szulc i DJ Adamus tym razem w Tokio

  Drugi teledysk do projektu "1000 miejsc" Ady Szulc i DJ-a Adamusa powstaje w stolicy Japonii - Tokio.

Wideo na temat: kuba wojewódzki ada szulc
 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Nie ten człowiek

  Porównywana do "Rejsu", "Sprzedawców", komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek) Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!" Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z...

 • Zambezia

  W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo, by - wbrew woli ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących (a raczej frunących) na straży bezpieczeństwa Zambezii. Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai, wspierany przez przyjaciół - gadatliwego Luzika i waleczną Zoe -...