• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki flaga

Artykuły na temat: kuba wojewódzki flaga
 • Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Andrzejowi Dudzie! Znów to zrobił!

  Prezydent Andrzej Duda (43 l.), śladem swojego poprzednika, weźmie udział w nagraniach programu „Kuba Wojewódzki Show”? Niewiele na to wskazuje. Kancelaria Prezydenta jasno dała do zrozumienia, że „głowa państwa” nie jest zainteresowana tego typu występem. Jednak showman nadal nie odpuszcza i znów ponowił zaproszenie dla Dudy.

 • TVN nie znieważył polskiej flagi

  Telewizja TVN nie znieważyła symbolu narodowego poprzez wkładanie miniatur polskich flag w atrapy psich kup - orzekł w środę stołeczny sąd gospodarczy. Tym samym sąd uchylił decyzję przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, który nałożył za to na TVN ponad 470 tys. zł kary.

 • Kuba Wojewódzki (53 l.) jest znany z kontrowersyjnych pomysłów na promocję swojej osoby. Tym razem też chciał być oryginalny!

 • TVN: Pół miliona kary za program Wojewódzkiego

  Niemal pół miliona zł kary ma zapłacić TVN za program z 2008 r., w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Kuba Wojewódzki: Przyszły teść go nie zaakceptuje?

  ...50-letni showman Kuba Wojewódzki nie był tak zakochany od czasu związku z Anią Muchą. Jednak nie wiadomo, czy bliscy jego nowej partnerki, Renaty Kaczoruk (23 l.), go zaakceptują...

 • "Kuba Wojewódzki" ukarany

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że ukarze TVN za program Kuby Wojewódzkiego z udziałem rysownika Marka Raczkowskiego, w którym w polską flagę wtykano w psie odchody.

 • Ojciec Kaczoruk wściekły! Obejrzał "Roast Kuby Wojewódzkiego" i...

  Kuba Wojewódzki (52 l.) może gorzko pożałować, że zdecydował się zostać obiektem niewybrednych żartów i wziął udział w tzw. "Roaście Kuby Wojewódzkiego". Choć od emisji programu minęło już kilka(...), że Wojewódzki jest homoseksualistą... "Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk" - twierdzi znajomy showmana. "Przyszły...

 • TVN zapłaci za znieważenie polskiej flagi

  471 tys. zł ma zapłacić stacja TVN za znieważenie polskiej flagi - Sąd Najwyższy oddalił we wtorek skargę kasacyjną nadawcy od wyroku sądu apelacyjnego nakładającego taką karę za akcję, którą przeprowadzili w marcu 2008 r. uczestnicy programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Wojewódzki w sądzie?

  Kuba Wojewódzki może mieć kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bowiem działacz Ligi Polskich Rodzin i były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski złożył w warszawskiej prokuratorze doniesienie, że prezenter umożliwił gościom swojego programu znieważenie polskiej flagi.

 • LPR donosi na Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki może mieć kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bowiem działacz Ligi Polskich Rodzin i były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski złożył w warszawskiej prokuratorze doniesienie, że prezenter umożliwił gościom swojego programu znieważenie polskiej flagi - pisze serwis MWMedia.