• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki i jego angielski

Artykuły na temat: kuba wojewódzki i jego angielski
 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk podpiszą intercyzę?

  Narzeczona Kuby Wojewódzkiego nie chce jego pieniędzy!

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Wojewódzki spanikował przed nagraniem swojego show!

  Kuba Wojewódzki (49 l.), strzelający jak z procy ciętymi ripostami, tym razem zaniemówił z przerażenia. Co go tak wystraszyło? Zgoda Mike'a Tysona na udział w jego programie. I nie był to lęk przed(...). Jednak w obawie o narażenie się szefostwu, złożył broń. Producenci długo głowili się, w jaki sposób Kuba miałby przeprowadzić rozmowę z bokserem. W końcu jego znajomość angielskiego ogranicza się do kilku...

 • Agata Dziarmagowska: Kuba Wojewódzki przestrzegał mnie przed hejterami

  Kuba Wojewódzki był jak najbardziej za mną - mówi wokalistka Agata Dziarmagowska. Twierdzi, że podczas występów w programie "X Factor" czuła, że juror wspiera ją i rozumie jej sceniczną osobowość.

 • Wojewódzki i Figurski zawieszeni w pracy

  Kuba Wojewódzki i Michał Figurski zostali zawieszeni przez rozgłośnię radio wą, w której prowadzą poranną audycję, za nabijanie się na antenie z Lecha Kaczyńskiego. To najłagodniejsza z konsekwencji, jakie być może będą musieli ponieść dziennikarze.

 • "X Factor": Chcę, żeby tam wrzało

  Przygodę z programem zakończył ostatni przedstawiciel Mai Sablewskiej - zespół Dziewczyny. Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaskoczył swoim wyborem. A ostatnia rozgrywka o wielki finał już za tydzień.

 • Kozyra nadal szydzi z Wojewódzkiego

  ...- Chciał u mnie pracować, ale go nie przyjąłem - mówi z satysfakcją Robert Kozyra , nowy juror "Mam talent", dodając, że Wojewódzki swego czasu "kompromitował" Polskę.

 • Kayah o "Idolu"

  Po pierwszym koncercie finałowym, z programem "Idol" pożegnała się Karolina Szarubka, która zaśpiewała "Testosteron" z repertuaru Kayah. Jej występ podzielił jurorów, a najbardziej krytyczny był Kuba Wojewódzki. Jego zdanie podziela także Kayah, która w rozmowie z INTERIA.PL oceniła występ Karoliny jako słaby. Dodała, iż wybór tej właśnie piosenki skrzywdził Szarubkę.

 • Figurski nie zostanie ukarany

  Radiowiec za nazwanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego "głupim, niedorozwiniętym człowiekiem", nie zostanie ukarany przez władze stacji, na antenie której padły obraźliwe słowa. Program Figurskiego i Wojewódzkiego w poniedziałek wraca na antenę, nadal będzie nadawany na żywo.

 • Klaudia odgryza się Kubie!

  Klaudia Walencik odpowiada na zastrzeżenia Kuby Wojewódzkiego, które padły podczas półfinału "Mam talent".