• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki i renata

Artykuły na temat: kuba wojewódzki i renata
 • Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie?!

  Kuba Wojewódzki ma 54 lata i ani żony, ani dzieci. Jednak od dłuższego jest w związku z modelką Renatą Kaczoruk (30 l.) i możliwie, że dziennikarz w końcu poczuł potrzebę ustatkowania się.

 • Wojewódzki pod lupą prokuratury

  Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga wszczęła w piątek postępowanie sprawdzające ws. wypowiedzi radiowych Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego o Ukrainkach. Prokuratorzy zbadają, czy doszło do znieważenia Ukraińców. "Głębokie ubolewanie" wyraża stacja radiowa.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?!

  Zaskakujące wieści! Spekuluje się, że Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już parą. Po kilku latach związku mieli zdecydować o rozstaniu. Na tę chwilę zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji.

 • Jakub W.? O kogo chodzi?

  Prezenterzy Jakub W. i Michał F. są podejrzani o znieważenie w audycji radiowej innych osób z powodów narodowościowych. Chodzi o ich "żarty" z pracujących w Polsce Ukrainek. Podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jednak się nie rozstali?! Oto dowód!

  Gdy media od tygodni snują domysły na temat przyczyn ich rozstania, oni... idą razem na kolację! Fotoreporter przyłapał Renatę Kaczoruk (32 l.) i Kubę Wojewódzkiego (54 l.) razem w restauracji.

 • Szopka z Wojewódzkim i Owsiakiem

  W sylwestrowy wieczór, kilka minut po północy telewizyjna Jedynka wyemituje "Szopkę noworoczną". Szopka AD 2009 rozgrywa się w kasynie w Las Tuskas, gdzie spotkać można zawodowych graczy i szulerów i pechowców, a także jednorękich bandytów.

 • Renata Kaczoruk wyjawiła prawdę na temat związku z Kubą Wojewódzkim! Wrócili do siebie?!

  Renata Kaczoruk (32 l.) i Kuba Wojewódzki (55 l.) byli parą przez 5 lat. Rozstali się po cichu bez skandali, ale jednak nadal pojawiają się plotki o ich powrocie do siebie. Modelka w końcu postanowiła skomentować te doniesienia.

 • Jarosław Kuźniar: Na wyłączność

  Jest dziennikarzem, który na co dzień informuje nas o najważniejszych sprawach w kraju. Udowodnił jednak, że potrafi też zająć się rozrywką, bo... lubi muzykę.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie?! Znowu mieszkają razem!

  Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (32 l.) nie są już razem. Faktycznie, wszystko na to wskazywało, ale najnowsze zdjęcia celebrytów mówią co innego!

 • Muzyczne show na razie bez błysku

  Po pierwszych dwóch odcinkach telewizyjnych show pokusiliśmy się o pierwsze oceny. Sprawdźcie, kto zasłużył na głosy na "tak"!

Zdjęcia na temat: kuba wojewódzki i renata
Wideo na temat: kuba wojewódzki i renata
 • Michał Piróg: Renatko, zastanów się, Kuba Wojewódzki jest trochę starszy

  dobrze przemyślała swoją decyzję. – Renatko, moje gratulacje, ale zastanów się, wiesz, on jest trochę starszy – mówi Michał Piróg. Renata Kaczoruk ma 29 lat, Kuba Wojewódzki natomiast 52.(...)12 sierpnia Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kapsla z napisem: wyjdź za mnie proszę. Zdjęcie opatrzył krótkim komentarzem: Love, zmiany, zmiany. Prasa i internauci

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Renata Kaczoruk opowiedziała o swoim programie w TVN-ie!

  Renata Kaczoruk (29 l.) doczekała się swojego czasu antenowego w stacji, gdzie do tej pory prym wiódł jej narzeczony, Kuba Wojewódzki (53 l.). TVN Style niebawem wyemituje bowiem dokument o modelkach, do którego scenariusz napisała sama Renulka. Czy to początek jej wielkiej kariery u Miszczaka? (Agencja TVN / x-news)

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...