• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: kuba wojewódzki małgorzata kożuchowska
 • "Dramat" Lewandowskich! Polacy nie chcą już ich oglądać! Pokonali Rozenek i Wojewódzkiego!

  ...celebrytka Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (16 %, więc prawie tyle, ile ma lat).  Podium zamyka największy wróg Gośki, czyli Kuba Wojewódzki - jego ma dość 14% badanych.  Tuż za podium znaleźli się: Radek Majdan, Basia Kurdej-Szatan oraz Małgorzata Kożuchowska. Widzowie mają też ponoć dość Filipa Chajzera, co akurat świetnie rozumiemy... Kogo byście dodali jeszcze do tej listy?

 • Wojewódzki na wakacjach

  Na okres wakacyjny emisja premierowych odcinków programu "Kuba Wojewódzki" zostaje zawieszona. W czerwcu, lipcu i sierpniu telewidzowie będą mieli jednak okazję przypomnieć sobie archiwalne odcinki tego popularnego talk-show.

 • Kuba Wojewódzki szydzi z przemiany Karolaka!

  ...postanowił zadrwić sobie Kuba Wojewódzki w swojej radiowej audycji. Showman stwierdził, ze Karolak zmienia front, bo zapewne liczy na fuchę w TV Republika i ubiega się o rolę świętego! Wraz z Piotrkiem(...) między jego zębami" - drwił Kuba. Też uważacie, że z Karolaka niezły konformista?

 • Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Za najlepiej ubraną Polkę uważa się Małgorzatę Kożuchowską, męskim ideałem mody jest Olivier Janiak. Sondaż przeprowadził kanał Fox Life we współpracy z agencją badawczą przed premierą programu "Projektanci na start".

 • Ojciec zabronił jej jurorować w "X Factorze"?

  W tym roku Małgorzata Kożuchowska zaprosi rodziców na święta do swojego nowego domu. Czy czeka ją poważna rozmowa z tatą?

 • Telekamery 2003: Nominacje

  20 stycznia poznamy zwycięzców szóstej edycji "Telekamer", corocznego plebiscytu organizowanego przez tygodnik "TeleTydzień", w którym nagradzane są największe gwiazdy telewizyjne. W tym nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach.

 • Spada popularność Dody i Urbańskiej

  Duże zmiany na liście najbardziej rozchwytywanych celebrytek. W czwartym kwartale na topie znalazły się Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Glinka i Edyta Górniak.

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • Polski świat show-biznesu wstrząśnięty zamachami terrorystycznymi w Paryżu!

  Wszystkim! Terror nie może zniszczyć Świata!" - napisała Monika Olejnik na swoim profilu na Facebooku.  Ogromnego poruszenia nie kryła również Małgorzata Kożuchowska. Zapewniła o modlitwie(...) wydarzenia w stolicy Francji skomentował również showman, Kuba Wojewódzki.  "SOLIDARITE"" - napisał.  Na wielu profilach na Facebooku pojawia się też charakterystyczny czarny obrazek wzywający do...

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.