• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki malgorzata socha

Artykuły na temat: kuba wojewódzki malgorzata socha
 • Szok! Kuba Wojewódzki sprawdził uczciwość polskich celebrytek! Jedna oblała!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) postanowił sprawdzić, czy któraś z gwiazdek połasi się na cudze pieniądze! Wyniki testu są zaskakujące!

 • Wojewódzki zagra w... teatrze

  Kuba Wojewódzki będzie miał okazję wystąpić w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam". Towarzyszyć mu będą takie gwiazdy, jak Anna Cieślak , Małgorzata Socha i Daniel Olbrychski .

 • Marcin Gortat zagra w reklamie sieci komórkowej! Za mało zarabia?

  ...reklamowych tej firmy wystąpił m.in. Kuba Wojewódzki, Anna Mucha, Małgorzata Socha oraz Kamil Stoch. To właśnie ta sieć dała również popularność Barbarze Kurdej-Szatan, którą nagle wszyscy zaczęli...

 • "Lekarze": Aleksandra Hamkało gra u Żebrowskiego!

  Sukcesem tego spektaklu w stolicy jest niewątpliwie jego obsada z... Kubą Wojewódzkim na czele. - Trudno o głośniejszą premierę! Przecież w tym spektaklu główną rolę gra jeden z najpopularniejszych(...) Michał Żebrowski, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro. W pierwszej obsadzie Wojewódzkiemu na scenie towarzyszą Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowi z "Klanu", Michał Żebrowski, czyli Andrzej...

 • Gwiazdy na scenie i na widowni

  ...biletową - tak w skrócie opisać można Teatr 6. Piętro, który w 2010 roku powołali do życia Michał Żebrowski i Eugeniusz Korin. Już pierwsza premiera ("Zagraj to jeszcze raz, Sam" z Kubą Wojewódzkim(...)-Koziełło z "Klanu", Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska...

 • Małgorzata Socha gra Majkę

  Małgorzata Socha wcieli się w postać Majki w filmie "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. - Do tej pory widzowie na pewno nie wiedzieli mnie w takiej odsłonie - zdradza aktorka.

 • Wojewódzki będzie aktorem

  Na mapie Warszawy pojawił się nowy teatr. Jest to prywatny Teatr 6. piętro, któremu przewodzą: dyrektor artystyczny Michał Żebrowski i dyrektor programowy Eugeniusz Korin. Teatr ma siedzibę w Sali Koncertowej na szóstym piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Na tej scenie zadebiutuje Kuba Wojewódzki.

 • Wojewódzki gra w teatrze!

  Już 6 marca na deskach nowego warszawskiego Teatru 6. piętro, którego współwłaścicielem jest Michał Żebrowski, będzie można obejrzeć sztukę Woody'ego Allena "Zagraj to jeszcze raz, Sam". W przedstawieniu widzowie zobaczą m.in. Kubę Wojewódzkiego.

 • Szymon Majewski: "W końcu postanowiliśmy być śmieszni"

  Niebawem zobaczymy nowe odcinki popularnego programu "Szymon Majewski Show". Czym tym razem rozbawi nas prowadzący i jego ekipa? Wiadomo na przykład, że nowymi bohaterami "Rozmów w tłoku" będą m.in. Kuba Wojewódzki i Stefan Niesiołowski. Ale to nie wszystkie zmiany.

 • Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Za najlepiej ubraną Polkę uważa się Małgorzatę Kożuchowską, męskim ideałem mody jest Olivier Janiak. Sondaż przeprowadził kanał Fox Life we współpracy z agencją badawczą przed premierą programu "Projektanci na start".