• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki na perkusji w programie

Artykuły na temat: kuba wojewódzki na perkusji w programie
 • Składanka Kuby Wojewódzkiego

  W poniedziałek, 27 listopada, ukazuje się płyta, która ucieszy wszystkich miłośników nadawanego przez Polsat talk-show "Kuba Wojewódzki". Na albumie znajdą się bowiem wybrane przez gospodarza piosenki z repertuaru jego gości, nie zabraknie też pełnej wersji tematu przewodniego programu.

 • Wojewódzki kontra Maanam

  W swym najbliższym programie Kuba Wojewódzki gościł będzie Korę i Marka Jackowskiego, liderów legendarnej polskiej grupy Maanam, która niedawno powróciła z nową płytą "Znaki szczególne". W części muzycznej programu zagra... Maanam.

 • Wojewódzki kontra Prokop

  Jednym z gości kolejnego wydania programu "Kuba Wojewódzki", który pojawi się na antenie Polsatu w niedzielę, 21 marca o godz. 22.30, będzie Marcin Prokop, jeden z nowych jurorów ostatniej edycji "Idola". To właśnie Kuba Wojewódzki zaproponował go jako swego następcę. W części muzycznej wystąpi zespół Paranormal. Natomiast gościem "Poplisty", nadawanej o godz. 9.30, będzie grupa Lotyń.

 • Wojewódzki o zespole Klatu

  Na wydanej niedawno składance "Kuba Wojewódzki", zawierającej nagrania zespołów, które wystąpiły w popularnym talk-show Polsatu, znalazł się m.in. utwór "Cisza" grupy Klatu, którego perkusistą jest sam gospodarz programu. W rozmowie z INTERIA.PL Wojewódzki przyznaje, że członkowie zespołu są marnymi muzykami, jednak wspólne granie sprawia im dużą frajdę.

 • Wojewódzki z Flintą

  Ewelina Flinta, bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatniego roku, w niedzielę, 4 kwietnia, stanie oko w oko z Kubą Wojewódzkim w kolejnej edycji jego programu. Gościem będzie także popularna pisarka Katarzyna Grochola, zaś w części muzycznej zaprezentuje się funcorowe trio Chilli z Opola.

 • Wojewódzki kontra Sistars

  Wokalistki popularnej ostatnio grupy Sistars będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w niedzielę, 15 lutego. Tego samego dnia w "Popliście" pojawi się trójmiejska grupa Kevin Arnold. Oba programy, jak zwykle, nada telewizja Polsat.

 • Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor"!

  100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy wygrał Dawid Podsiadło, który zdeklasował konkurencję w drugiej edycji programu "X Factor"!

 • Dlaczego Mucha płacze?

  "Śpiewałam czując, że mężczyzna ważny dla mnie, jest tuż za moimi plecami. I strasznie fałszuje na perkusji. I jak tu nie płakać" - wyznała w jednym z wywiadów Anna Mucha, najpopularniejsza uczestniczka programu "jak Oni śpiewają".

 • "Pogwizdać przy goleniu"

  , demokracji, programie Kuby Wojewódzkiego, współpracy z Kasią Nosowską oraz stosunku do muzyki metalowej. z perkusistą oraz autorem tekstów i grafiki Krzysztofem Grabowskim, rozmawiał Michał Boroń.

Wideo na temat: kuba wojewódzki na perkusji w programie
 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...