• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki o mai sablewskiej

Artykuły na temat: kuba wojewódzki o mai sablewskiej
 • Kuba Wojewódzki znowu atakuje! Maja Sablewska szykuje odpowiedź?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) nie mógł przepuścić takiej okazji! Dziennikarz postanowił złośliwie skomentować rozstanie Mai Sablewskiej (35 l.) i Wojciecha Mazolewskiego (39 l.)!

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska nadal w konflikcie!

  Kuba Wojewódzki (51 l.) po raz kolejny upokorzył Maję Sablewską (35 l.).

 • Kuba ostro o Sablewskiej

  Kuba Wojewódzki i Michał Figurski w swoim radiowym programie bezlitośnie wyszydzili udział Mai Sablewskiej w programie "X Factor".

 • Wojewódzki znów kpi z Sablewskiej!

  Kuba Wojewódzki nigdy nie krył swojej niechęci do koleżanki z jury "X Factora". Teraz Mai znów się obrywa!

 • Kuba Wojewódzki nie znosił Mai Sablewskiej

  Maja Sablewska potwierdza, że to przez Kubę Wojewódzkiego musiała odejść z programu "X Factor".

 • Szpak boi się zemsty Sablewskiej

  Finalista "X-Factor" Michał Szpak obawia się, że Maja Sablewska będzie próbowała wyeliminować go z programu tylko dlatego, że w ostatnim odcinku show Kuba Wojewódzki odesłał do domu jej podopiecznych.

 • "X Factor": Zespół Sablewskiej odrzucony

  - Wygra ten, który mądrze wkupi się w łaski publiczności - przepowiadał przed pierwszym odcinkiem na żywo programu "X Factor" juror Kuba Wojewódzki. Widzowie najmniej głosów oddali na podopiecznych Mai Sablewskiej.

 • To pewne: "X Factor" bez Sablewskiej

  Jak pisze "Fakt", szefostwo TVN-u ostatecznie zdecydowało, że podziękuje Mai Sablewskiej za współpracę i nie przedłuży z nią umowy na kolejny sezon talent show. O takim obrocie sprawy plotkowano już od wiosny. Niektórzy twierdzą, że duży wpływ na decyzję szefów stacji miał Kuba Wojewódzki, który nie krył swojej niechęci wobec kontrowersyjnej menadżerki. Możliwe jest jednak, że w oczach...

 • Wojewódzki poniża koleżanki z "X Factor"

  Bezlitosny jest Kuba Wojewódzki dla byłej i obecnej jurorki "X Factor". Zarówno Mai Sablewskiej, jak i Tatianie Okupnik dostało się w felietonie showmana.

Wideo na temat: kuba wojewódzki o mai sablewskiej
 • Przerwane pocałunki

  Życie trzynastoletniej Manueli nie jest usłane różami. Mieszka z rodziną na przedmieściach nijakiego sycylijskiego miasta, jej matka wiecznie kłóci się z bezrobotnym ojcem, a starsza siostra ma na sumieniu długą listę grzechów, z których podkradanie rodzicom pieniędzy należy do tych lżejszych. Jednak pewnej nocy dziewczynce śni się Matka Boska i wszystko się zmienia. Cała okolica jest przekonana, że Manuela dokonuje cudów i proszą ją o wszystko - od znalezienia pracy, przez dostanie się do...

 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....