• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki odwolany

Artykuły na temat: kuba wojewódzki odwolany
 • Iza Marcinkiewicz (36 l.) miała być gościem kolejnego odcinka "Kuba Wojewódzki Show". Niestety, showman odwołał jej występ niemal w ostatniej chwili.

 • Kuba Wojewódzki o protestach przeciw koncertowi Madonny

  "Przestańcie się nam wpieprzać do sumień" - atakuje Kuba Wojewódzki na Facebooku. Kogo? Tzw. prawdziwych patriotów protestujących przeciwko koncertowi Madonny w Warszawie.

 • Wojewódzki ukarany za unikanie sądu

  Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki nie lubi pojawiać się na rozprawach sądowych. Wczoraj, 25 maja, został ukarany za niestawienie się przed sądem, który bada sprawę znieważenia flagi państwowej w jego programie.

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.

 • Moskwa: Sprzedałem duszę diabłu

  ...niezmiernie, bo w fabule brałem ostatnio udział wiele lat temu - wyznaje. Jak wiadomo od 6 lat życie Moskwy zdominował serial "M jak miłość". - Nie mam z tym żadnego problemu. Kuba Wojewódzki, u którego byłem niedawno w programie, wypunktował, w ilu filmach zagrałem. Sugestia, może i pretensja, była oczywista: w niewielu. Otóż Kuba zapomniał dodać, że po drodze było w moim życiorysie kilkadziesiąt...

 • Wojewódzki nie popełnił przestępstwa

  Nie będzie śledztwa w sprawie znieważenia uczuć religijnych w audycji radiowej Kuby Wojewódzkiego - czego chciał szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak. Stołeczny sąd podtrzymał decyzję prokuratury o odmowie dochodzenia.

 • "Narzekanie nie leży w mojej naturze"

  ...rola Artura, przyniosła mu wielką popularność i sprawia wielką satysfakcję. W życiorysie artysty jest jednak dużo więcej ról- zarówno teatralnych jak i filmowych. - Kuba Wojewódzki, u którego byłem niedawno w programie, wypunktował, w ilu filmach zagrałem. Sugestia, może i pretensja, była oczywista: w niewielu. Otóż Kuba zapomniał dodać, że po drodze było w moim życiorysie kilkadziesiąt produkcji...

 • Rekord Kuby Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki łamie kolejne tabu. Tym razem w wysokości kary. Pół miliona złotych ma zapłacić TVN za wyemitowanie odcinka Kuby, w którym wtykano flagę w psie odchody. To połowa sumy, jaką płaci stacja za korzystanie ze swojej częstotliwości.

 • Wojewódzki i Figurski obrazili Ukraińców?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy zażądało przeprosin za wypowiedzi dziennikarzy Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, które - jak czytamy w przesłanym w czwartek komunikacie - "obrażają cześć i godność Ukraińców".

 • TVN: Pół miliona kary za program Wojewódzkiego

  Niemal pół miliona zł kary ma zapłacić TVN za program z 2008 r., w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.