• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki ojciec

Artykuły na temat: kuba wojewódzki ojciec
 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ze ślubu nici? Ojciec modelki reaguje nerwowo!

  Z tematu ślubu od tygodni Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (30 l.) robią sobie żarty. I choć u boku Kuby Renata wyrasta na gwiazdę, jej bliscy martwią się, że zyskując sławę, straci miłość. Podobno najbardziej tematem denerwuje się ojciec kobiety. Chciałby dla swojej córki jak najlepiej.

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk podpiszą intercyzę?

  Narzeczona Kuby Wojewódzkiego nie chce jego pieniędzy!

 • "Mali giganci": Dołączyli Piotr Rubik i Olivier Janiak

  Kolejne osoby dołączają do obsady nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Patrycja Markowska i Kuba Wojewódzki mogli być parą. Na ich drodze stanął Grzegorz Markowski

  ...szczęściem. Niebawem zostało ono wystawione na próbę. Tajemnica ujrzała światło dzienne, gdy córka Markowskiego przyjęła zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania prowadzący zdradził: "To jest kobieta, z którą powinienem się związać". I dodał: "Dlaczego ty nie jesteś ze mną?". Wkrótce okazało się, że miał w tym swój udział ojciec dziewczyny. Niechęć do showmana drzemała...

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: To już koniec ich miłości?!

  ..."Wystąpisz na moim ślubie?" - dopytywał niedawno Kuba Wojewódzki (52 l.) Dawida Podsiadło (22 l.), gościa swego programu. Gdy na kanapie zasiadł zaś świeżo upieczony ojciec Sebastian Karpiel-Bułecka(...) miłosne deklaracje składa jej na wizji, ale konkretnej decyzji o ślubie nie chce podjąć. W domu Kuba jest tylko gościem Jak twierdzą znajomi Renaty, ostatnio naprawdę martwi ją zachowanie...

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Ojciec Kaczoruk wściekły! Obejrzał "Roast Kuby Wojewódzkiego" i...

  ..., że Wojewódzki jest homoseksualistą... "Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk" - twierdzi znajomy showmana. "Przyszły(...)Kuba Wojewódzki (52 l.) może gorzko pożałować, że zdecydował się zostać obiektem niewybrednych żartów i wziął udział w tzw. "Roaście Kuby Wojewódzkiego". Choć od emisji programu minęło już kilka...

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.