• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki perkusja

Artykuły na temat: kuba wojewódzki perkusja
 • Kozyra upokorzył Wojewódzkiego

  Przed laty Kuba Wojewódzki został dwa razy upokorzony przez Roberta Kozyrę . Czy dlatego żywi taką niechęć do nowego jurora "Mam Talent"?

 • Wojewódzki kontra Maanam

  W swym najbliższym programie Kuba Wojewódzki gościł będzie Korę i Marka Jackowskiego, liderów legendarnej polskiej grupy Maanam, która niedawno powróciła z nową płytą "Znaki szczególne". W części muzycznej programu zagra... Maanam.

 • Co im w duszy gra?

  ...i showmanka, a teraz - nagrała swój drugi singiel. Bez komercji Przygodę z muzyką ma też na koncie Anna Dereszowska. Paweł Małaszyński jest wokalistą Cochise, a Kuba Wojewódzki perkusistą...

 • Wojewódzki kontra Prokop

  Jednym z gości kolejnego wydania programu "Kuba Wojewódzki", który pojawi się na antenie Polsatu w niedzielę, 21 marca o godz. 22.30, będzie Marcin Prokop, jeden z nowych jurorów ostatniej edycji "Idola". To właśnie Kuba Wojewódzki zaproponował go jako swego następcę. W części muzycznej wystąpi zespół Paranormal. Natomiast gościem "Poplisty", nadawanej o godz. 9.30, będzie grupa Lotyń.

 • Wojewódzki z Flintą

  Ewelina Flinta, bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatniego roku, w niedzielę, 4 kwietnia, stanie oko w oko z Kubą Wojewódzkim w kolejnej edycji jego programu. Gościem będzie także popularna pisarka Katarzyna Grochola, zaś w części muzycznej zaprezentuje się funcorowe trio Chilli z Opola.

 • Wojewódzki kontra Sistars

  Wokalistki popularnej ostatnio grupy Sistars będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w niedzielę, 15 lutego. Tego samego dnia w "Popliście" pojawi się trójmiejska grupa Kevin Arnold. Oba programy, jak zwykle, nada telewizja Polsat.

 • Składanka Kuby Wojewódzkiego

  W poniedziałek, 27 listopada, ukazuje się płyta, która ucieszy wszystkich miłośników nadawanego przez Polsat talk-show "Kuba Wojewódzki". Na albumie znajdą się bowiem wybrane przez gospodarza piosenki z repertuaru jego gości, nie zabraknie też pełnej wersji tematu przewodniego programu.

 • Wojewódzki o zespole Klatu

  Na wydanej niedawno składance "Kuba Wojewódzki", zawierającej nagrania zespołów, które wystąpiły w popularnym talk-show Polsatu, znalazł się m.in. utwór "Cisza" grupy Klatu, którego perkusistą jest sam gospodarz programu. W rozmowie z INTERIA.PL Wojewódzki przyznaje, że członkowie zespołu są marnymi muzykami, jednak wspólne granie sprawia im dużą frajdę.

 • Z "Mam talent" na Eurowizję?

  Pamiętacie Annę Gogolę, żywiołową wokalistkę z drugiej edycji "Mam talent"? To jej Agnieszka Chylińska całowała stopy, a Kuba Wojewódzki uważał za faworytkę. Teraz ze swoim zespołem Ania nakręciła teledysk do piosenki "Ktoś taki jak ty" , którą zgłosiła do eurowizyjnych eliminacji.

 • "Pogwizdać przy goleniu"

  pewnego czasu skład zespołu jest ustabilizowany i wygląda następująco: Robert "Robal" Matera (śpiew, gitara), Jacek Chrzanowski (bas), Krzysztof Grabowski (perkusja, teksty, obrazki). O nowej płycie, demokracji, programie Kuby Wojewódzkiego, współpracy z Kasią Nosowską oraz stosunku do muzyki metalowej. z perkusistą oraz autorem tekstów i grafiki Krzysztofem Grabowskim, rozmawiał Michał Boroń.