• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki przystojny

Artykuły na temat: kuba wojewódzki przystojny
 • Kuba Wojewódzki zazdrosny o Renulkę?! To dla nich trudny czas!

  ...play", Kuba bardzo ją wspierał. Renia, nazywana od tamtej pory Żenulką, mogła liczyć na to, że Wojewódzki stanie nawet do walki w sądzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan i jej mężem Radosławem (45(...) moje życie, ale jakoś to przetrzymamy" - powiedziała wymijająco Renata. Zapewniła jednocześnie, że Kuba nie jest osobą zazdrosną, choć jej taneczny partner Michał Jeziorowski jest bardzo przystojny...

 • Kuba Wojewódzki pozytywnie o Dawidzie Kwiatkowskim

  "Król TVN" podzielił się opinią na temat "polskiego Justina Biebera".

 • Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z „kobietami swojego życia”! Renulka będzie zazdrosna?

  Od pewnego czasu Kuba Wojewódzki (54 l.) nie publikuje wielu zdjęć ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk (32 l.), ale tym razem zrobił wyjątek. Zaskakiwać jednak może fakt, że na zdjęciu pojawił się ktoś trzeci.

 • Przystojni, zdolni i... wolni

  Kobiety za nimi szaleją. Nic dziwnego. Są przecież zdolni, bogaci i atrakcyjni. I, co najważniejsze, wciąż nie mają obrączki na palcu. Oto najlepsze partie w polskim show-biznesie: Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tomasz Karolak, Adam Darski, Robert Kozyra i Leszek Możdżer.

 • Wojewódzki wyjawił sekret Muchy! Anka nie pozostała mu dłużna. Mówi, jakim był kochankiem!

  Kuba Wojewódzki (55 l.) w swojej autobiografii nie mógł oczywiście nie wspomnieć o swojej wieloletniej partnerce. Anna Mucha (38 l.) raczej nie zostanie fanką tego dzieła. Co wyjawił showman?

 • Małaszyński w objęciach Kuby

  We wtorek, 7 kwietnia, o godzinie 22. 30 na antenie TVN nowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki", który na pewno spodoba się damskiej części publiczności. Na legendarnych skórzanych kanapach zasiądą bowiem dwaj znani, lubiani i bardzo przystojni mężczyźni.

 • Olga Bołądź dzielnie znosi trudy samotnego macierzyństwa!

  A przecież mężczyźni zawsze tracili dla niej głowę! Wśród nich hollywoodzki aktor Max Ryan (48 l.), z którym spotkała się na planie serialu "Skorumpowani". Potem widywano ją z Kubą Wojewódzkim (52 l.) i z przystojnym studentem dziennikarstwa, któremu nawet udało się zadomowić na dłużej w jej mieszkaniu. Mówi się, że to właśnie z nim aktorka ma synka Bruna (3 l.). Para rozstała się jednak, nim...

 • Van Damme walczy, Meg Ryan uwodzi

  Jean-Claude Van Damme spróbuje uratować prezydenta, natomiast Meg Ryan zakocha się w fałszerzu dzieł sztuki - to propozycje filmowe na wtorkowy wieczór. Dwie stacje postawiły jednak na seriale.

 • "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski został tatą. Ma córkę!

  ...mamą. O tym, że odtwórca roli Igora Nowaka w "Na Wspólnej" zostanie ojcem, fanów przystojnego aktora poinformował... Kuba Wojewódzki. W maju tego roku wprost napisał w jednym ze swoich felietonów, że żona Jakuba Wesołowskiego oczekuje na swe pierwsze dziecko, choć przyszli rodzice chcieli jak najdłużej utrzymać ten fakt w tajemnicy. Tuż przed wakacjami Agnieszka niespodziewanie przestała pojawiać...

 • "X Factor": Oni powalczą o kontrakt płytowy

  W niedzielę, 1 maja, zobaczymy drugi odcinek na żywo w programie "X Factor". Telewidzom zaprezentuje się ośmiu wykonawców. Którzy z nich zostaną gwiazdami?