• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki rodzina

Artykuły na temat: kuba wojewódzki rodzina
 • Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: Zastąpiła mu rodzinę?

  Ona pójdzie za nim wszędzie, a on stracił dla niej głowę. Dla Kuby Wojewódzkiego (53 l.) Renata Kaczoruk (29 l.) jest ważniejsza od najbliższych.

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nie potrafią już dłużej tego ukrywać! To jednak prawda?!

  Coraz częściej są widywani razem. Oboje podsycają domysły, że ich relacja nabiera nowych barw. Czy to tylko przewrotna gra, czy uczucie wciąż się tli? Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wyraźnie mają się ku sobie, ale czy dadzą radę ponownie stworzyć poważny związek?

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Kuba Wojewódzki znów podsycił plotki o dziecku!

  Renata Kaczoruk (30 l.) i Kuba Wojewódzki (54 l.) niebawem zostaną rodzicami? Niektórzy fani już im gratulują...

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: To już koniec ich miłości?!

  ..."Wystąpisz na moim ślubie?" - dopytywał niedawno Kuba Wojewódzki (52 l.) Dawida Podsiadło (22 l.), gościa swego programu. Gdy na kanapie zasiadł zaś świeżo upieczony ojciec Sebastian Karpiel-Bułecka(...) miłosne deklaracje składa jej na wizji, ale konkretnej decyzji o ślubie nie chce podjąć. W domu Kuba jest tylko gościem Jak twierdzą znajomi Renaty, ostatnio naprawdę martwi ją zachowanie...

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

 • ...przeszła nieoczekiwanie na temat Kingi Dudy. Rodzina prezydencka to najwyraźniej nowy ulubiony temat Wojewódzkego! "Podoba ci się Kinga Duda?" - zapytał niewinne Kuba. "Gdzieś tu jest?" - zaniepokoił...

 • Lis u Wojewódzkiego

  We wtorek, 21 października, u Kuby Wojewódzkiego zobaczymy niezwykły duet. Gośćmi programu będą znany dziennikarz i publicysta Tomasz Lis oraz lider i wokalista discopolowego zespołu Bayer Full - Sławomir Świerzyński.

Zdjęcia na temat: kuba wojewódzki rodzina