• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki samochody

Artykuły na temat: kuba wojewódzki samochody
 • Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Gośka zapowiada proces!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) znaleźli się na ostrzu krytyki Kuby Wojewódzkiego (53 l.). Showman w najnowszym wywiadzie zagroził, że ujawni intymne sekrety z ich życia! Wszystko przez to, że ośmielili się wyrazić swoją nie do końca pochlebną opinię na temat jego ukochanej, Renaty Kaczoruk (29 l.). „Perfekcyjna” odpowiada, że z Kubą… spotka się w sądzie!

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

 • Renata Kaczoruk opowiedziała o swoim związku z Kubą Wojewódzkim. Są zaręczeni?

  Renata Kaczoruk (30 l.) i Kuba Wojewódzki (53 l.) chyba lubią, gdy wokół ich związku coś się dzieje. Nie tak dawno temu sugerowali, że się zaręczyli, a później, że wzięli ślub. Co prawda to drugie okazało się nieprawdą, ale wiele wskazuje na to, że ta pierwsza kwestia rzeczywiście jest faktem i showman oświadczył się ukochanej. W najnowszym wywiadzie Renulka nazywa go „narzeczonym”.

 • Wojewódzki o zespole Klatu

  Na wydanej niedawno składance "Kuba Wojewódzki", zawierającej nagrania zespołów, które wystąpiły w popularnym talk-show Polsatu, znalazł się m.in. utwór "Cisza" grupy Klatu, którego perkusistą jest sam gospodarz programu. W rozmowie z INTERIA.PL Wojewódzki przyznaje, że członkowie zespołu są marnymi muzykami, jednak wspólne granie sprawia im dużą frajdę.

 • Kuba Wojewódzki atakuje także Agnieszkę Woźniak-Starak! Bardzo się na niej zawiódł!

  Kuba Wojewódzki (53 l.) jest teraz na ustach wszystkich, a to za sprawą wywiadu, którego udzielił niedawno. Skrytykował w nim Polaków oraz kolegów i koleżanki z branży. Najbardziej dostało się Małgorzacie Rozenek-Majdan (38 l.?), ale showman nie oszczędził także Agnieszki Woźniak-Starak (38 l.). Miał z nią przykre doświadczenia. Nie pomogła mu w potrzebnie.

 • Kuba o Dodzie: "Pani Dodzina"

  Kuba Wojewódzki zarzuca piosenkarce manipulację.

 • Kuba Wojewódzki już nie ukrywa swojej miłości! Zrobili im zdjęcie na stacji benzynowej!

  Kuba Wojewódzki (55 l.) znalazł pocieszenie po rozstaniu z Renatą Kaczoruk. Nowego obiektu westchnień znów wielu będzie mu zazdrościć...

 • Wojewódzki podszczypuje Farną

  Kuba Wojewódzki w swoim stylu skomentował dostanie się Ewy Farnej na studia prawnicze.

 • Kuba Wojewódzki chwali się nowym autem! Cena zwala z nóg!

  Kuba Wojewódzki niedawno wystawił na sprzedać swoje Lamborghini. Nie chodziło jednak o kłopoty finansowe, a o zwolnienie miejsca w garażu na jeszcze droższy pojazd...

 • Kuba Wojewódzki - jeden z najbardziej błyskotliwych polskich prezenterów i showmanów - postanowił pozbyć się sportowego Porsche Carrera klasy S. Można go nabyć w jednym z serwisów.