• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: kuba wojewódzki taniec z gwiazdami
 • Wojewódzki: W TVN trwa łapanka!

  Kuba Wojewódzki ujawnia kulisy powstawania kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"...

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Donatan nie jest zadowolony z decyzji Cleo? Krytykuje "Taniec z gwiazdami"!

  ...celebrytka próbowała sił w programie "X Factor", jednak swoim występem nie zachwyciła jury na czele z Kubą Wojewódzkim. Dopiero gdy trafiła pod skrzydła Donatana, zdołała zrobić oszałamiającą karierę(...) z gwiazdami". Piosenkarka ogromnie cieszy się ze swojej decyzji. Podobno zawsze chciała tańczyć, a dzięki programowi będzie mogła realizować marzenia z dzieciństwa. Gwiazda zabrała się właśnie do...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Michał Koterski zdradza sekrety Wojewódzkiego!

  ...mocno zaskoczony był jego dawny kolega Kuba Wojewódzki, który na łamach "Polityki" brutalnie wyśmiał udział Miśka... "Podano, oficjalnie już, że zatańczy Misiek Koterski. Z danych demograficznych wynika, że widowisko oglądają emeryci, niewykształceni, z małych miejscowości. Teraz dołączą do nich dilerzy" - napisał Kuba. Słowa Wojewódzkiego chyba dość mocno zabolały Koterskiego, który przed laty...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Słynny "Idol" wróci do telewizji?! "Producentom marzą się największe gwiazdy"

  ...innych. Najwięcej na udziale w programie zyskał jednak Kuba Wojewódzki, który od tego czasu zaczął specjalizować się w roli jurora, zarabiając na tym do dzisiaj ogromne pieniądze. Po "Idolu" powstała(...) z gwiazdami" dowodzi jednak, że nic nie jest dane raz na zawsze. I dzisiaj to Solorz zarabia miliony na pląsach celebrytów.  Jak donosi "Fakt", władze TVN ponoć pracują nad powrotem tego kultowego programu...

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • Wodecki o Wojewódzkim: Trochę mi go żal

  Zbigniew Wodecki (59 l.), w jednym z ostatnich wywiadów, skrytykował Kubę Wojewódzkiego (45 l.) za sposób, w jaki prowadzi swój program. Artysta uważa, że prezenter nie szanuje swoich gości.

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.