• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki ukarany

Artykuły na temat: kuba wojewódzki ukarany
 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski uniewinnieni!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) i Michał Figurski (41 l.) zostali uniewinnieni od zarzutu znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura. Sąd uznał, że satyra rządzi się "innymi prawami".

 • "Kuba Wojewódzki" ukarany

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że ukarze TVN za program Kuby Wojewódzkiego z udziałem rysownika Marka Raczkowskiego, w którym w polską flagę wtykano w psie odchody.

 • Kuba Wojewódzki traci nad sobą kontrolę!? Czuje, że to koniec jego kariery?

  Oglądalność programu Kuby Wojewódzkiego ciągle spada. Mówi się, że ten sezon może być ostatnim. Czy to z tego powodu gwiazdor nie radzi sobie ze stresem i atakuje dziennikarzy, w tym byłego chłopaka ukochanej?

 • TVN walczy z KRRiT

  "Wkładanie miniatur polskich flag w atrapy psich kup było happeningiem i nie miało na celu bezczeszczenia symbolu narodowego" - mówił w sądzie jeden z uczestników programu "Kuba Wojewódzki", w którym zdarzenie miało miejsce. Innego zdania jest przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, który nałożył za to na TVN blisko pół miliona zł kary.

 • Ojciec Kaczoruk wściekły! Obejrzał "Roast Kuby Wojewódzkiego" i...

  Kuba Wojewódzki (52 l.) może gorzko pożałować, że zdecydował się zostać obiektem niewybrednych żartów i wziął udział w tzw. "Roaście Kuby Wojewódzkiego". Choć od emisji programu minęło już kilka(...), że Wojewódzki jest homoseksualistą... "Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty - Ryszard Kaczoruk" - twierdzi znajomy showmana. "Przyszły...

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.

 • Wojewódzki ukarany za unikanie sądu

  Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki nie lubi pojawiać się na rozprawach sądowych. Wczoraj, 25 maja, został ukarany za niestawienie się przed sądem, który bada sprawę znieważenia flagi państwowej w jego programie.

 • Zdrojewski broni Wojewódzkiego

  Interwencja w sprawie udziału Kuby Wojewódzkiego w przygotowaniach do koncertu inaugurującego polską prezydencję byłaby "naruszeniem podstawowych zasad" - uważa Bogdan Zdrojewski. O odsunięcie Wojewódzkiego od projektu apeluje komitet praw Afrykanów.

 • Figurski ukarany za "chamskie" wypowiedzi na temat Ukrainek

  ...żartował z Ukrainek. Rada Etyki Mediów uznała, że te żarty to przejaw "ksenofobii, rażące chamstwo i typowa mowa nienawiści". Oburzenie wywołał program radiowy, w którym Kuba Wojewódzki i Michał Figurski rozmawiali o przegranym przez Ukrainę meczu mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wojewódzki mówił m.in. na antenie, że po porażce Ukrainy "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę...

 • Rekord Kuby Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki łamie kolejne tabu. Tym razem w wysokości kary. Pół miliona złotych ma zapłacić TVN za wyemitowanie odcinka Kuby, w którym wtykano flagę w psie odchody. To połowa sumy, jaką płaci stacja za korzystanie ze swojej częstotliwości.