• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki wzrost

Artykuły na temat: kuba wojewódzki wzrost
 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • "X Factor": "Jedna wielka tragedia" poza programem

  Pierwszy odcinek "X Factor" na żywo toczył się w cieniu zmiany zasad w dogrywce. Producenci w ostatniej chwili wycofali się z przyznania Kubie Wojewódzkiemu podwójnego głosu.

 • Sonia Wesołowska została nową "Wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego. 22-latka zadebiutowała właśnie na rozkładówce pisma dla panów.

 • Nowy "Idol": Pięciu jurorów!

  Spore zmiany szykują się w trzeciej edycji popularnego telewizyjnego programu "Idol". W powiększonym do pięciu osób jury nie znalazło się miejsce dla najbardziej surowego jurora, Kuby Wojewódzkiego, a zastąpili go Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop. Robert Leszczyński ostatecznie pozostał w programie. Zmieni się również zapewne oprawa muzyczna, gdyż zabraknie Adama Sztaby i jego zespołu.

 • Ada Szulc ostro o Wojewódzkim!

  ...wzrost popularności. Ja nie byłam do końca na to przygotowana. Kończy się program, gasną światła, jest twarde zderzenie z rzeczywistością. (...) Byłam naiwna, bo wydawało mi się, że te propozycje, które(...) również ze strony jurorów, którzy tak się nią zachwycali, nie otrzymała zbyt wielkiej pomocy. Największy żal ma do swojego mentora, Kuby Wojewódzkiego. "[Wojewódzki] polecił mi menadżerkę, która jest...

 • Ostatnia rola detektywa Rutkowskiego

  Już w piątek, 25 sierpnia, na ekranach naszych kin pojawi się film "7 krasnoludków - historia prawdziwa" . Polski dystrybutor zdecydował się na dubbing tej niemieckiej produkcji. Do współpracy zaproszono wiele znanych osób, nie tylko aktorów. W filmie usłyszymy więc np. głosy Kuby Wojewódzkiego, Roberta Makłowicza, Bohdana Smolenia oraz znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który niedługo

 • Tyle są warci polscy celebryci

  .... Aleksander Kwaśniewski - polityk - 546 000 16. Kuba Wojewódzki - osobowość - 544 000 17. Magdalena Cielecka - aktorka - 537 500 17. Doda (Dorota Rabczewska) - piosenkarka - 537 500 17. Kamil Durczok(...) związkowi z Colinem Farrellem. Dzięki temu cały czas obserwujemy wzrost zainteresowania aktorką. Mamy tutaj do czynienia po trosze ze zjawiskiem blasku odbitego - dodaje Szalkiewicz. Pierwsza...

 • Oglądalność talent shows: Odbicie po Eurowizji

  "Must Be The Music" nadal liderem oglądalności, a konkurencyjne "X Factor" i "The Voice of Poland" odrabiają straty zadane przez Eurowizję.

 • Afery z Muchą ciąg dalszy

  ...dosięgnąć Ani... A poparcia dla Muchy jakoś nie widać. Kuba Wojewódzki też się włączył do ogólnej dyskusji - we właściwy sobie sposób. Aferze poświęcił w "Polityce" krótką notkę. Nie krytykował Ani za(...). Niestety, noszenie futer nie dodaje wzrostu, ani nie odejmuje kilogramów. Ania jednak zdaje się nie przejmować słowami krytyki. W jednym z programów rozrywkowych zapytana przez prowadzącego, czy na...

 • "Must Be The Music" liderem, "Bitwa" prawie dogoniła "X Factor"

  W muzycznych show zaczęły się etapy, w których grono uczestników znacznie się zmniejsza. Liderem oglądalności pozostaje "Must Be The Music", który powrócił po przerwie świątecznej.