• Informacje na temat:

  kubot

Artykuły na temat: kubot
 • Skandal na ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta? "Doszło do burzliwej wymiany zdań"

  W sobotę 22 lipca Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się! Ślub odbył się w Krakowie, a wesele zorganizowano w niedalekich Tomaszowicach. Na uroczystości bawiły się rodziny małżonków oraz przyjaciele, wśród których znalazło się sporo osób z pierwszych stron gazet. Byli m.in. Urszula Radwańska, Małgorzata Socha, Elżbieta Romanowska, Łukasz Kubot, Tomasz Hajto, Caroline Wozniacki, Angelique...

 • Vince Neil: Problemy ze świadkiem

  Jak już informowaliśmy, w niedzielę, 9 stycznia, w hotelu "Nevada's Four Seasons" w Las Vegas na ślubnym kobiercu stanęli wokalista grupy Mötley Crüe Vince Neil i Lia Gardardini. Niemal w ostatniej chwili rockman musiał szukać nowego świadka, gdy okazało się, że pierwotnie wybrany do tej roli Randy Kubota miał poważny i zarazem tajemniczy wypadek, prawdopodobnie po wieczorze kawalerskim Vince'a.

 • Steczkowska i Piasek w "Pasji"

  Justyna Steczkowska i Andrzej Piaseczny oraz Kielecki Teatr Tańca, orkiestra Filharmonii Świętokrzyskiej i chór "Fermata" wystąpili w spektaklu taneczno-wokalnym "Pasja", którego premiera odbyła się w środę, 12 kwietnia, w Kieleckim Centrum Kultury.

 • Piasek i Justyna Steczkowska w "Pasji"

  Andrzej "Piasek" Piaseczny i Justyna Steczkowska, orkiestra symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej, chór kameralny Fermata i 20 tancerzy Kieleckiego Teatru Tańca zaprezentują 12 kwietnia (Wielka Środa) w Kielcach współczesne widowisko wokalno-taneczne "Pasja".

 • Bagiński z nominacją do Emmy

  Wyprodukowany przez TVP2 film "Siedem bram Jerozolimy" - stanowiący połączenie koncertu Krzysztofa Pendereckiego z animacjami Tomasza Bagińskiego - otrzymał nominację do prestiżowej nagrody przemysłu telewizyjnego, Emmy.

 • Polski film w Cannes

  Światowa premiera filmu "Siedem bram Jerozolimy" - stanowiącego połączenie koncertu Krzysztofa Pendereckiego z animacjami Tomasza Bagińskiego - odbędzie się w niedzielę podczas targów rynku fonograficznego MIDEM w Cannes.

 • "You Can Dance": Wybrano kosmitę!

  W poprzednich edycjach byli o włos od udziału w programie. Nie poddają się, teraz próbują szczęścia w szóstej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • "Personal Velocity" zwycięża w Sundance

  Dramat "Personal Velocity" Rebbeki Miller - filmowa trylogia opowiadająca o kobietach w kryzysowych momentach życia, otrzymał główną nagrodę jury Festiwalu Filmowego w Sundance, najważniejszego światowego przeglądu kina niezależnego.

Wideo na temat: kubot
 • Łukasz Kubot rozstał się z narzeczoną

  Łukasz Kubot, który wraz ze Szwedem Robertem Lindstedtem wygrał w tegorocznym finale debla Australian Open, wyznał, że ceną wielkiego sukcesu jest samotność w życiu prywatnym. "Narzeczonej już nie mam. Nasze drogi się rozeszły. (...) Wszystko podporządkowuję pod tenis. Moje życie prywatne jest z nim związane" - podkreślił. Obecnie sportowiec mieszka w Pradze. (dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kubot