• Informacje na temat:

  kuby badach

Artykuły na temat: kuby badach
 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  Ola Kwaśniewska (36 l.) i Kuba Badach (41 l.) niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale – jak czytamy w jednym z tygodników – pozostaje uczucie pewnego niespełnienia. Jak odnoszą się do tego ich najbliżsi? Gazeta cytuje rzekome słowa Aleksandra Kwaśniewskiego (62 l.).

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: tego o ich małżeństwie nie wie prawie nikt

  Dla Aleksandry Kwaśniewskiej (35 l.) sprawy wiary nie były najważniejsze, dopóki nie spotkała swojego przyszłego męża. Kuba Badach (40 l.) jako osoba religijna zmienił jej myślenie i podejście do wielu spraw.

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  "Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach: Kryzys małżeński zażegnany!

  Wygląda na to, że plotki o poważnych kłopotach w małżeństwie Oli Kwaśniewskiej (33 l.) i Kuby Badacha (38 l.) były mocno przesadzone!

 • Sensacja w "X Factor": Agata Dziarmagowska odpadła z programu!

  Przed etapem "domów jurorskich" 16-letnia Agata Dziarmagowska uznawana była za faworytkę czwartej edycji. Tymczasem młoda wokalistka decyzją Ewy Farnej i Kuby Badacha nie dostała się do odcinków na żywo!

 • Badach odbił Kwaśniewską Szuchnickiemu?

  Zanim Ola została żoną Kuby, była dziewczyną florecisty Wojtka Szuchnickiego. Związek zapowiadał się poważnie. W życiu prezydentówny pojawił się jednak syn "króla kefirów".

 • Kto dokręca Śrubki?

  W niezwykłym muzycznym projekcie Śrubki powołanym przez Michała Jurkiewicza biorą udział przyjaciele, m.in. Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, Zbigniew Wodecki i Kuba Badach.

 • Badach zrobi z Kwaśniewskiej kurę domową?

  ...z prezydentówną architekt. Ona sama jako absolwentka kursu aranżacji wnętrz także mocno zaangażowała się w cały projekt. Ma być jasno i przytulnie (gniazdko pomieści nawet studio nagrań Badacha). Przeprowadzka planowana jest na weekend majowy! Znajomi pary nie mogą już doczekać się parapetówki. O relacji Oli i Kuby mówią z uśmieszkiem, podkreślając, że muzyk na pewno szybko "udomowi" Olę: "Badach ma...

 • Cóż to będzie za ślub!

  22 września uwaga mediów skupi się tylko na nich. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha będzie najważniejszym wydarzeniem towarzyskim tego roku.

Wideo na temat: kuby badach
 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)