• Informacje na temat:

  kucharczyk

Artykuły na temat: kucharczyk
 • "Na sygnale": Dzięki serialowi 12-latek uratował swoje życie!

  ...krwotok, zrobić zimny okład i wezwać pomoc... Z kolei gdyby nie szybka reakcja 11-letniego Konrada Kucharczyka, cała jego rodzina zatrułaby się czadem - chłopiec w porę zadzwonił po pogotowie. Tato...

 • ...bikini - Dominika Kucharczyk również pozowała z pudełkiem, oraz większość blogerek poleca produkt - długo by wymieniać :) Czy domowe wybielanie zębów, nie powoduje podrażnień? Każde wybielanie...

 • Centrum Kinowe Ars zniknie z mapy Krakowa?

  Po 17 latach działalności krakowskie Centrum Kinowe Ars kończy działalność. - Proszę nie robić z tego sensacji - apelował na wtorkowej konferencji prasowej (27 marca) dyrektor kina, Andrzej Kucharczyk.

 • Rok 2001 w polskich kinach

  W roku 2001 polskie kina odwiedziło około 23 mln osób, o 25 procent więcej niż w roku ubiegłym. Ponad 40 procent z nich obejrzało filmy rodzime. Jak donosi Rzeczpospolita , choć tegoroczne wyniki są nie najgorsze, nie napawają optymizmem. Specjalnie dla serwisu filmowego INTERIA.PL 2001 rok w polskich kinach podsumował Andrzej Kucharczyk, szef firmy Apropos Info, zajmującej się zbieraniem

 • Chodzi o dobrą zabawę

  Piosenki z płyty "Power Joy Happiness Fame" The Complainer & The Complainers z pewnością na stałe zagoszczą na playlistach w dobrych klubach. Jestem też pewna, że pobudzą nawet najbardziej zatwardziałych okupantów pubowych foteli.

 • Eksperymenty i ciemna strona księżyca

  Grupa The Complainer & The Complainers ruszyła w trasę koncertową pod hasłem "No Experiments", co w ich przypadku oznacza, że można spodziewać się wszystkiego. Trasie towarzyszy premiera nowego materiału, zatytułowanego "The Dark Side of The F****** Moon".

 • ARS będzie, ale bez Sztuki!

  Wbrew zapowiedziom, jedno z najbardziej kultowych kin Krakowa nie zniknie. Kinowy kompleks ARS zostanie na ulicy św. Jana, nie będzie jednak już największej i najstarszej sali - "Sztuka".

 • 90 lat krakowskiej "Sztuki"

  Krakowskie kino "Sztuka" ma 90 lat. Z racji przypadającego w czwartek (26 października) jubileuszu odbędą się przedpremierowe pokazy filmów "Transylwania" , "Statyści" i "Infiltracja" . "Sztuka" to obecnie najstarsze kino w Krakowie i trzecie pod względem wieku w Polsce - po szczecińskim Pionierze i poznańskiej Muzie.

 • Najstarsze kino Krakowa

  Już niedługo na kinową mapę Krakowa powróci jedno z najstarszych kin w tym mieście. 16 marca uroczysta inauguracja 97-letniego kina "Uciecha".

 • Puder: Dziewczyny z "Bitwy na głosy" razem ("Weź mnie do siebie")

  Piosenką "Weź mnie do siebie" debiutuje grupa Puder, w składzie której odnalazły się trzy wokalistki z drużyny Andrzeja Piasecznego z "Bitwy na głosy".