• Informacje na temat:

  kucharski

Artykuły na temat: kucharski
 • Cezary Kucharski: Robert Lewandowski potrafi być nieprzyjemny

  Robert Lewandowski (28 l.) został bohaterem meczu Polska-Armenia. "Lewy" w niemal ostatnich sekundach spotkania strzelił decydującego gola, dzięki czemu wygraliśmy 2:1. Jego menedżer, Cezary Kucharski (44 l.) ujawnia, jaki jest prywatnie jeden z najlepszych polskich piłkarzy.

 • Gordon Ramsay gościem siódmego odcinka programu "MasterChef"

  Gordon Ramsay - jeden z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie, restaurator, autor książek kucharskich. Bezkompromisowy, znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru. Jaki będzie dla uczestników polskiej edycji programu "MasterChef"? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 19 października o godzinie 20 w TVN.

 • Anna Jurksztowicz napisała książkę kucharską!

  Od książek kucharskich uginają się półki w księgarniach. Co ciekawego może więc być w kolejnej? "IQchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić", zaskakuje osobą autorki. To piosenkarka Anna Jurksztowicz (52 l.), znana z takich przebojów jak "Diamentowy kolczyk", "Na dobre i na złe" czy "Stan pogody". Okazuje się, że gotowanie to jej wielka pasja, a na udoskonalenie przepisów - jak sama twierdzi...

 • Koroniewska zaprasza na "Tajemniczy Składnik"

  Nowoczesna kuchnia, najnowsze trendy kulinarne oraz interesujące i praktyczne porady dla każdego pasjonata gotowania, których nie znajdzie się w książkach kucharskich. Już 10 marca premiera nowego show Polsatu - "Tajemniczy Składnik". Gospodyni programu, Joanna Koroniewska zaprosi do kuchni cenionych szefów kuchni oraz ekspertów kulinarnych, którzy pokażą jej i widzom, jak w swoim domu

 • Gwyneth Paltrow napisała książkę kucharską

  ..."Wspólne gotowanie jest niezwykle istotne" - przekonywała aktorka Gwyneth Paltrow podczas promocji swojej książki kucharskiej "My Fathers Daughter". Kucharski przewodnik dedykowany jest ojcu gwiazdy, który zmarł w 2002 roku.

 • Uczestnik sam zdecydował się opuścić Hell's Kitchen

  Sebastian "Szromu" Schrom ze względów zdrowotnych postanowił opuścić "Hell's Kitchen". - W domu czeka na mnie narzeczona, którą bardzo kocham i nie wrócę do niej na wózku inwalidzkim - zakomunikował szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, po czym oddał bluzę uczestnika "Piekielnej Kuchni".

 • Ślad

  Zasztyletowany zostaje tajemniczy milioner Eugeniusz Kucharski. Dzień przed śmiercią Kucharski dzwonił do notariusza, żeby wykreślić ze swojego testamentu...

 • Dominika Wójciak wygrała "MasterChefa"

  Dominika Wójciak, absolwentka geodezji mieszkająca w Krakowie, wygrała trzecią edycję programu "MasterChef".

 • Napisała książkę... kucharską

  ...książce kucharskiej Longoria zdradza jej rodzinne sekrety i przepisy kulinarne, a także proponuje własne sposoby na pyszne potrawy. 36-letnia aktorka przyznaje, że bardzo lubi kolekcjonować książki kucharskie. Dodaje też napisanie własnej było ogromnym wyzwaniem. "Jestem urodzoną kucharką, gotowanie jest dla mnie czymś naturalnym. Gotując, kieruję się instynktem. Kiedy chcę dodać soli, dodaję jej...

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?

Zdjęcia na temat: kucharski
Wideo na temat: kucharski
 • Justyna Żyła o swoich planach po "Tańcu z gwiazdami"

  Justyna Żyła (31 l.) nie wie jeszcze, co będzie robić, po zakończeniu i być może wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Nie kryje jednak, że otrzymała propozycję wydania książki kucharskiej.

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Tłum ochroniarzy na ślubie Lewandowskiego. Wideo!

  Gwiazdor Borussii Dortmund i reprezentacji Polski Robert Lewandowski powiedział sakramentalne "tak". W kościele pod wezwaniem św. Anny w Serocku piłkarz poślubił Annę Stachurską. Wśród gości znalazło się wiele znanych osób, m.in. Cezary Kucharski, Cezary Pazura i Wojciech Szczęsny. (Źródło: TVN24/x-news)

 • Julie i Julia

  Zanim na ekranach telewizorów pojawiły się gotujące Ina, Rachael i Emeril, na początku była Julia, kobieta, która na zawsze zmieniła sposób gotowania w Ameryce. Ale w 1948 roku Julia Child (Meryl Streep) była po prostu jedną z Amerykanek mieszkających we Francji. Julii, z jej niespokojną naturą, nie wystarczało jednak pełnienie roli żony swojego pracującego męża. Pragnęła sama czymś się zająć i czegoś dokonać. Pół wieku później widzimy Julie Powell (Amy Adams), zbliżającą się do 30 młodą...

Dyskusje na temat: kucharski