• Informacje na temat:

  kucharz

Artykuły na temat: kucharz
 • "Na noże": Znany kucharz w serialu!

  Członek słynnego klanu Gesslerów stanął przed kamerą...

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

 • Victoria Beckham: Kucharz opowiedział o jej nawykach żywieniowych!

  Projektantka i była piosenkarka od zawsze była przeraźliwie szczupła. Pomimo że urodziła czwórkę dzieci, jej sylwetka nie ucierpiała na tym ani trochę. Teraz już wiadomo, jaki jest sekret jej figury. Niejaki Wolfgang Puk, kucharz z restauracji w Los Angeles, w której kiedyś często stołowała się cała rodzina Beckhamów, w rozmowie z magazynem "Heat" zdradził, jakie były jej nawyki żywieniowe...

 • Co łączy uczestnika i jurora "Tańca z Gwiazdami"?

  Juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i światowej sławy tancerz Michał Malitowski i Grzegorz Łapanowski - kucharz, prowadzący i juror "Top Chefa" a także uczestnik tej edycji show nie kryją, że znają się od dawna.

 • Kucharz o skandalicznym zachowaniu Dody w jego restauracji!

  ...tapecie" pojawił się bowiem kucharz Bogdan Gałązka, właściciel restauracji w Malborku, w którym często bywają też gwiazdy. Lokal odwiedzili m.in. Agnieszka Szulim i jej milioner. "Pani Agnieszka Szulim...

 • Kto zostanie MasterChefem?

  Po kilkunastu tygodniach rywalizacji pod okiem surowych jurorów poznamy trzeciego kucharza, który zasłużył na tytuł polskiego MasterChefa!

 • Grzegorz Russak nie żyje! Słynny kucharz i myśliwy prowadził swój program w TVP

  Grzegorz Russak miał 70 lat. O jego śmierci poinformował Polski Związek Łowiecki...

 • "Hell's Kitchen": Kto wróci do programu?

  Już jutro do "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchni" wróci uczestnik, który musiał pożegnać się z programem! Kto to będzie?

 • "Złotopolscy": Nie żyje kucharz Grzegorz Komendarek

  Aktor i kucharz Grzegorz Komendarek, czyli niezapomniany Grzesiu ze "Złotopolskich", oraz pisarka Hanna Szymanderska zginęli w wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S7 w Skarżysku-Kamiennej (woj. świętokrzyskie).

 • Grzegorz Łapanowski: Moja partnerka mnie ciśnie

  Gotowałem w niejednej kuchni, ale w żadnej nie było tak gorąco i namiętnie, jak na parkiecie - mówi Grzegorz Łapanowski, który już 6 marca po raz pierwszy zaprezentuje swoje umiejętności w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: kucharz
Wideo na temat: kucharz
 • "The Muppets" - kucharz

  Lekcje gotowania z Patricią Heaton.

 • Kucharze historii

  Zagotować, usmażyć, pokroić, posiekać, poćwiartować, wypatroszyć - zaskakujące jak język kuchni przypomina niekiedy określenia z pola walki. Właśnie kuchnię i wojnę w nieoczekiwany sposób łączy film "Kucharze historii". Możemy się przekonać, jak bardzo niedoceniana jest rola tych, którzy zajmują na scenie wojny miejsca daleko w tyle, choć mają poważne zadanie: napełnić ogromny brzuch armii. Bohaterami filmu "Kucharze historii" są wojskowi kucharze - dla nich nie ma raczej miejsca w...

 • "Na noże": Dario zostanie sam?

  Dario Boretti (w tej roli Piotr Stramowski) cały czas będzie kręcił. Do tego stopnia, że... zostanie sam! Odejdzie od niego menadżerka Wiola i część personelu. Jak poradzi sobie butny kucharz? Sprawdźcie!

 • Faceci od kuchni

  Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo...

Dyskusje na temat: kucharz