• Informacje na temat:

  kucharz karol okrasa

Artykuły na temat: kucharz karol okrasa
 • To Dorota Wellman wygryzła Okrasę i Brodnickiego! Będzie reklamowała sieć dyskontów!

  Wszystko wskazuje na to, że Dorota Wellman (54 l.) złapała nową fuchę! Tym samym wygryzła Karola Okrasę (37 l.) i Pascala Brodnickiego (38 l.) z reklamy sklepu!

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Alkohol, papierosy i narkotyki. Agata Kornhauser-Duda wstrząśnięta zachowaniem młodzieży

  ...czuła się znakomicie. W czerwcowym spotkaniu brali też udział piosenkarka Monika Kuszyńska (36), kucharz Karol Okrasa (38) i mistrz olimpijski Tomasz Majewski (34). Oni również obiecali, że o młodych...

 • Kino od kuchni z Karolem Okrasą

  Znany kucharz Karol Okrasa będzie honorowym gościem czwartej edycji Festiwalu Filmowego "Przejrzeć", który rozpoczął się w poniedziałek w Toruniu. Hasłem tegorocznej odsłony imprezy jest "Kino od kuchni".

 • Pascal Brodnicki wkurzył się w restauracji. Wstał od stołu i wyszedł!

  ...z niemiecką siecią sklepów dyskontowych. Z kolei twój przyjaciel Karol Okrasa, z którym występowałeś w reklamach, nadal kontynuuje z nimi swoją przygodę. Dlaczego tak się stało? - Zakończyła się pewna(...)Kucharze są dziś tak popularni, jak gwiazdy rocka. Ty też się tak czujesz? - Popularność nigdy nie była moim celem. I prawda jest taka, że kiedy wyjeżdżam za granicę, to nikt mnie nie zna. Ludzie...

 • Znany kucharz w kinie

  W sobotę, 18 sierpnia, w warszawskim Sun Studiu realizujących polskie wersje językowe, odbyła się konferencja prasowa związana z dubbingiem animacji "Ratatuj". W spotkaniu udział wzięli aktorzy Agnieszka Grochowska i Cezary Kosiński, debiutujący w aktorskiej roli znany kucharz Karol Okrasa.

 • Dorota Wellman podzieli los Majewskiego? "Miszczak nie był zadowolony"

  Kulinarny program „Dorota, Karol i Goście”, prowadzony przez Wellman i Karola Okrasę (37 l.), choć wygląda jak talk-show, jest promocją nowej akcji sieci dyskontowej. Na plakatach ją reklamujących dziennikarka i kucharz zachęcają do oglądania swojego show. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że emitowany jest on... w telewizji publicznej. Dziennikarka, wyrażając zgodę na udział...

 • Okraszony "Ratatuj"

  Już wszystko jasne! Ostatnią gwiazdą, która użyczyła swego głosu polskiej wersji językowej jesiennego przeboju Forum Film - animacji "Ratatuj", jest znany telewizyjny kucharz, Karol Okrasa. Jako znawca kulinarnego kunsztu wciela się w postać jednego z gości restauracji, w której terminują nasi bohaterowie: Linguini (Cezary Kosiński) i szczurek Remy (Zbigniew Zamachowski).

 • "M jak miłość": Ulubione potrawy gwiazd

  ..., które lekko obsmażam i przerzucałam do szybkowaru, a wtedy wychodzi piękny sos. Dania są pyszne, klarowne i wspaniałe - podkreśla Olga Borys, aktorka. Mistrz kuchni Karol Okrasa zachęca do używania(...) przygotowujemy potrawy w inny sposób - tłumaczy Karol Okrasa. Karol Okrasa podkreśla, że kluczem do sukcesu jest właściwa technika przygotowywania posiłków i odpowiednie wyposażenie kuchni. Ważne jest...

 • "Ratatuj": Szczurek z Okrasą

  Wczoraj (wtorek, 16 października), w warszawskim kinie Cinema City Sadyba, odbyła się premiera najnowszego filmu rodem z kultowego studia Disney/Pixar - "Ratatuj".

Dyskusje na temat: kucharz karol okrasa