• Informacje na temat:

  kuchenna rewolucja 2010

Artykuły na temat: kuchenna rewolucja 2010
 • Gessler nadal będzie rzucać talerzami! "Muszę czasami być brutalna"

  Program „Kuchenne rewolucje”, powstały na licencji brytyjskiego formatu „Kitchen Nightmares”, zadebiutował na antenie TVN w marcu 2010 roku. Od tego czasu stacja wyemitowała siedemnaście sezonów kulinarnego reality show, na które złożyło się ponaddwieście odcinków.  Mimo licznych kontrowersji program cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów i właścicieli restauracji, a Magda Gessler...

 • Magda Gessler nie zawsze pomaga

  Telewizja TVN czeka na zgłoszenia do trzeciej edycji programu Magdy Gessler - "Kuchenne rewolucje". Natomiast lokalna prasa donosi, że udział w show nie zawsze przynosi pozytywne efekty.

 • Porażka Magdy Gessler?

  Jeden z lokali ratowanych przez Magdę Gessler w "Kuchennych rewolucjach" został zamknięty tuż przed świętami. Dwie osoby twierdzą, że zostały oszukane przez właściciela restauracji.

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Emocjonująca wiosna w serialu "Na Wspólnej"!

  Królowa "Kuchennych rewolucji" w barze Ziębów Ta wiadomość obiegła media już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz cała prawda wyjdzie na jaw... "Na Wspólnej" czeka totalna rewolucja, której(...) i hołdować jej pomysłom. Co wyjdzie ze starcia dwóch tak silnych charakterów? Pewne jest to, że widzów TVN czeka rewolucja, jakiej jeszcze nie widzieli! I co najważniejsze nie będzie ona jedyną...

 • Coraz mniej gotowania

  Magda Gessler jest kimś więcej niż mistrzynią kuchni. Jest higienistką, która uczy restauratorów mycia podłogi i psychologiem, który godzi skłócone rodziny. Jej program zdobywa coraz to nowych widzów, ale grono niechętnych też szybko rośnie!

 • Serialowa wiosna w TVN

  Serialowa wiosna w TVN należeć będzie do kontynuacji znanych i uwielbianych przez widzów produkcji. Stacja zdecydowała się wprowadzić do ramówki jeden nowy serial - "Samą słodycz" - opowieść pełną optymizmu, humoru i nadziei na to, że każdego w końcu spotka szczęście...

 • Magda Gessler: W końcu się odnalazłam

  Na ekrany telewizorów wraca kulinarne show "MasterChef". Jego jurorka Magda Gessler opowiada o drugiej edycji programu, o kulinarnych predyspozycjach Polaków oraz samospełnieniu.

 • Magda Gessler

  ...życie. W 2008 wystąpiła gościnnie w serialu "Niania" jako służąca. Od marca 2010 prowadzi w TVN program "Kuchenne rewolucje", w którym próbuje ratować upadające restauracje. Od 12 czerwca 2010 pisze...

 • Gwiazdy TVN-u graficiarzami

  Telewizja TVN przygotowała spot reklamowy promujący nową, jesienną ramówkę stacji. Tym razem gwiazdy TVN-u występują w rolach graficiarzy.