• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje bez rewolucji

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje bez rewolucji
 • Szynk w Pszowie: Magda Gessler chciała zrezygnować. "Kuchenne rewolucje" się udały?

  Tym razem Magda Gessler przyjechała do Pszowa, by pomóc restauracji "Esencja i smak". Właściciel Patryk zaprosił restauratorkę, ponieważ nie wierzył już, że jego biznes może przynosić zyski. Jaki był finał "Kuchennych rewolucji"?

 • Magda Gessler zaczyna rewolucje

  Magda Gessler - niepodzielnie panująca królowa polskiej kuchni, nie próżnuje i już od czwartku, 4 września, wraca z nowymi rewolucjami!

 • ...-faktów z mojego życia znalezionych w komentarzach ;) - jestem jedynaczką - pochodzę z rozbitej rodziny i w moim domu nie było ojca - moje wychowanie było absolutnie bezstresowe - moi rodzice płacą grube pieniądze za moje bezpłatne studia - moja mama ma bardzo słaby charakter - jestem główną przyczyną depresji mojej mamy - moja mama powinna była dokonać aborcji - zdominowałam moją mamę...

 • "Podróż na sto stóp" : O zmianie obyczajów

  Punktem wyjście historii rodziny Kadam jest śmierć matki. Pani Kadam, mistrzyni hinduskiej kuchni, która nauczyła swoich bliskich rozpoznawać smaki i przyrządzać przepyszne potrawy, ginie w tragicznym wypadku. Wraz z nią świat rodzinnej, hinduskiej restauracji w Bombaju przestaje istnieć.

 • Tegoroczną Wielkanoc Magda Gessler (64 l.) spędzi w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół w Krakowie. Zamierza przygotować część potraw, m.in. swoją ulubioną białą kiełbasę. Z okazji świąt gwiazda "Kuchennych rewolucji" życzy swoim przyjaciołom i krewnym zdrowia, spokoju i unikania negatywnych emocji, takich jak niepotrzebne rozpamiętywanie przeszłości.

 • Coraz mniej gotowania

  Magda Gessler jest kimś więcej niż mistrzynią kuchni. Jest higienistką, która uczy restauratorów mycia podłogi i psychologiem, który godzi skłócone rodziny. Jej program zdobywa coraz to nowych widzów, ale grono niechętnych też szybko rośnie!

 • Magda Gessler pozuje w bikini bez makijażu i doczepów

  ...niej w bikini, bez makijażu i doczepów, robiąc dzióbek. Możemy zauważyć, że bez sztabu stylistów nie wygląda już tak spektakularnie jak na szklanym ekranie. Internauci zwracają uwagę jeszcze na coś innego... "Co się stało z ustami?" - pytają w komentarzach. "Brak słów"; "Podobna troszkę do Violetty Villas". Większość jednak komplementuje gwiazdę "Kuchennych rewolucji", pisząc, że "i tak...

 • Magda Gessler (63 l.) podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji" w Chrzanowie zaliczyła bolesny upadek.

 • Gwiazda "Kuchennych rewolucji" przestrzegała już przed kupowaniem śledzi w polskich supermarketach ze względu na ogromną ilość tasiemców, które zawierają. Teraz próbuje nauczyć, jak przygotować wigilijnego karpia, żeby nie śmierdział mułem i nie miał ości. Sposób wydaje się bardzo prosty. Restauratorka po karpia jeździ zazwyczaj pod Oświęcim. Tylko tam, jak mówi, dostać można rybę niemal bez...

 • Jaworowicz dobierze się do Gessler?

  Niezadowoleni uczestnicy "Kuchennych rewolucji" pozyskali właśnie silnego sprzymierzeńca w walce o dobre imię...