• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje magdy

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje magdy
 • Nie żyje uczestniczka programu "Kuchenne rewolucje"!

  Nie żyje właścicielka jednej z restauracji, którą Magda Gessler (63 l.) zmieniała w programie "Kuchenne rewolucje". Na razie nie znane są przyczyny śmierci 25-letniej Agaty.

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • Uczestnicy "Kuchennych rewolucji" przerwali milczenie! Niebywałe, jak Gessler zmieniła ich życie!

  Udział w show TVN to ogromna szansa dla podupadających restauracji.  Przekonała się o tym rodzina z Jasła – Grzegorz i Anna Schabińscy. "Kuchenne Rewolucje" odbyły się w ich hotelowej restauracji(...), własną masarnią i… muzeum lizaków! Warto więc było znieść humory Magdy i płynące z jej ust soczyste przekleństwa...  ***

 • "Kuchenne rewolucje"... od kuchni

  Co sprawia, że nie tylko rewolucja się udała, ale atmosfera w odmienionej restauracji jest wyjątkowa? - Kluczem są ludzie, naturalność i przyjemność ich poznawania - mówi Magda Gessler. Sprawdziliśmy, jak powstaje finałowa kolacja!

 • "Kuchenne rewolucje" w Wałbrzychu: Gessler będzie miała kłopoty?

  ..., wygląda na to, że nie wspomina dobrze wizyty Magdy i zamierza się zemścić. Justyna napisała niedawno do administratorów fanpage'a "Cała prawda o Magdzie Gessler", który już od dłuższego czasu szkaluje...

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • "Kuchenne rewolucje": Szokująca prawda wyszła na jaw? Widzowie byli okłamywani?

  Czy niewygodna prawda na temat programu Magdy Gessler (65 l.) właśnie wyszła na jaw? "Kuchennym rewolucjom" zarzucono zatrudnianie statystów. Dziennikarz jednego z tabloidów zauważył, że w ostatnim odcinku w roli kelnera występował mężczyzna, który wcześniej w tym samym programie pojawił się na ekranie w nieco innych okolicznościach...

 • Lekka i skoczna Magda Gessler

  Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... "mięsem". Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

 • “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  Restauratorka Magda Gessler wybierze bar Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) do swojego programu "Kuchenne rewolucje“. Zobaczcie, jak zmieni się lokal Ziębów!

 • "Autobiografia apetyczna" Magdy Gessler

  Na początku grudnia długo oczekiwana autobiografia Magdy Gessler w końcu trafiła na półki w księgarniach. Od tamtej pory restauratorka nieustannie podsyca zainteresowanie swoją osobą.

Wideo na temat: kuchenne rewolucje magdy
 • 100 tys. zł za udział w "Kuchennych rewolucjach"? Oto cała prawda

  Magda Gessler skomentowała pogłoski, jakoby za udział w "Kuchennych rewolucjach" właściciele restauracji musieli płacić 100 tysięcy złotych. "Są to totalne bzdury, to my dajemy pieniądze w wysokości od 10 do 12 tys. złotych na remont i wymianę wnętrza. Projekt jest mój, mamy dekoratorki, robią to w ciągu czterech dni, a tak naprawdę dwóch" - mówi nam Magda Gessler.

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Upadek Magdy Gessler w Chrzanowie

  Magda Gessler podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji" w Chrzanowie zaliczyła wpadkę...

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

Dyskusje na temat: kuchenne rewolucje magdy
 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  kuchenne rewolucje bez Magdy nie maja szans na utrzymanie sie. to trzeba miec charyzme i byc szalonym jak Magda

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  W mojej mieścinie, kuchenne rewolucje polegały na tym, że teraz w knajpie, gdzie kręciła program, porcje są o połowę mniejsze, za to dwukrotnie droższe, a przed lokalem stoi duży baner "Restauracja, po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler".

 • Re: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  W kuchni gotujące musiały mic zawsze na glowie czepek.U pani Magdy???Wlosy frowaja miesza lyzka prubujac gotujaca potrawe-gklada lyzke do gara i do buzi.Masakra.Wedlug mnie to niedopuszczalne i wstrętne i nie higieniczne !!!!!! Dawna kucharka.

 • Re: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  Ten co jej nie chce wpuscic widocznie wie ze znajdzie u niego wiele nieprawidlowosci ,kazdy kto dziala w branzy zgodnie z zasadami i wlasnym sumieniem nie boi sie Magdy Gesler jest super babka a jesli uwazasz inaczej znaczy ze trucie ludzi jest zgodne z twoimi zasadami.