• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje w sadzie

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje w sadzie
 • Szokujące kulisy "Kuchennych rewolucji"

  .... "To hipokryzja, bo sama romansowała kiedyś z kelnerem" - mówi jedna z nich. Czy można wierzyć informatorom "Na Żywo", tego nie wiadomo. Pewne jest jednak, że widzowie kochają "Kuchenne rewolucje...

 • Dostali karę przez Magdę Gessler

  Do sądu trafił wniesiony przez Państwową Inspekcję Pracy pozew przeciwko właścicielom jednej z lubelskich restauracji, znanej z programu "Kuchenne rewolucje".

 • Magda Gessler chce 100 tys. złotych zadośćuczynienia od właściciela restauracji

  Magda Gessler (64 l.) domaga się od uczestnika programu "Kuchenne rewolucje" 100 tys. złotych zadośćuczynienia za naruszenie jej dóbr osobistych.

 • Magda Gessler: Kto wbił jej szpikulec w głowę?

  Magda Gessler jest bliska złożenia do sądu sprawy o naruszenie dóbr osobistych przeciwko właścicielowi jednej z restauracji, w której gościła ze swoim programem "Kuchenne rewolucje".

 • Posłanka PiS składa zawiadomienie do prokuratury po programie Gessler!

  Jeden z odcinków "Kuchennych rewolucji" tak poruszył posłankę Annę Krupkę z PiS, że postanowiła złożyć w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa!

 • Magda Gessler w "Na Wspólnej"

  Słynna restauratorka zagra samą siebie. Po wakacjach pojawi się w serialu "Na Wspólnej". Zrobi rewolucję w restauracji Ziębów. Jak to wpłynie na związek małżonków?

 • Magda Gessler wycofała pozew! "Wnioskowała o utajnienie sprawy"

  Magda Gessler (62 l.), prowadząca „Kuchenne rewolucje”, wycofała pozew przeciwko mężowi swej byłej współpracowniczki, który w internecie prowadzi kłopotliwą dla gwiazdy stronę!

 • Nowe propozycje telewizji TVN

  Telewizja TVN szykuje wiele nowości w kolejnym sezonie. Jedną z nich będzie program "Top Model. Zostań modelką".

 • Jaworowicz dobierze się do Gessler?

  ...programu, któremu przybył groźny konkurent w postaci show Magdy. "Elżbieta z niepokojem śledziła słupki oglądalności i szybko zrozumiała, że wyrosła jej silna konkurencja. Mimo, że ostatnio 'Kuchenne rewolucje' tracą widzów, nie pała sympatią do ich prowadzącej" - twierdzi pracownik TVP. Chociaż programy pań mają odmienny charakter, to oba nastawione są na pokazywanie emocji. Opierają się na silnej...

 • Jak smakuje życie?

  We wrześniu startuje "MasterChef" - nowy program z udziałem Magdy Gessler. Ciekawe, które grono się powiększy - jej fanów czy wrogów?

Wideo na temat: kuchenne rewolucje w sadzie
 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Wesele w Sorrento

  To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. "Wesele w Sorrento" to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym "Mamma Mia!", tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru. "Wesele w Sorrento" opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad...